Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tanácstalan vagyok már, és...

Tanácstalan vagyok már, és kezd rohadtul elegem lenni, szerintetek mit kéne csinálnom? :d

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, de valamiért eltávolodtunk egymástól, eddig csak hétvégéken találkoztunk, most már akkor sem.

Az iskolában szeretnek, elvagyok, a padtársammal beszélek a legtöbbet, de ő sem hív el a társaságába, mert szerinte nekem túl züllöttek, és már ott tartok, hogy szabadidőmben a gykt nyomom, meg mindenféle szar oldalakat, hol ismerkedjek, mit csináljak?

próbáltam már itt pár barátot szerezni, de valahogy nem jött össze, szóval itt ezt kezdem feladni, inkább csak tanácsot kérek néha,a valódi céljára használom az oldalt:D

nem szoktam siránkozni, de néha rámtör az ötperc a tanácstalanságban, magányban, már nem tudok nem törődni azzal, hogy szarul érzem magam egyedül:D

bp,lány



#magány #egyedüllét #sajtoskifli #kukisképetnemkérekprivátban
2017. jan. 16. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Írhatnál magadról többet, úgy könnyebb olyan helyet találni, ahol esetleg esélyes valami közös érdeklődési kör, vagy azonos szintű emberek :D
2017. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, ezért vagyok jelenleg magányos, de elfogadtam a helyzetet és sokkal jobb így, mint egy barátnővel, aki talán nem is viszonozza a Szeretetem (rendesen). Élvezd az életet, ahol csak tudod, lásd meg az apró örömöket a dolgokban! Meglátod, sokkal könnyebb lesz. (:
2017. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!