Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy telhetne gyorsabban az...

Hogy telhetne gyorsabban az életem ideje? Olyan lassú.

Figyelt kérdés

Olyan sok van még az életből,de nem akarok öngyilkos lenni,mert nem vagyok depressziós és tudom mikkel járna.


Zene hallgatás és sok alvás meg egyedüli sport már nem annyira segít nekem.


A jövőben majd több munkával akarom tölteni az időt és ha hazaérek alvással.


Mit tehetnék hogy gyorsabban elteljen 70 év?

Olyan rossz nézni hogy a velem egykorúak buliznak meg szórakoznak. (Nekem már felesleges elkezdeni,amúgy is el vagyok késve vele meg én kimaradtam a tapasztalat szerzésből,amiken mások át estek,szóval már elkéstem így nincs értelme bepótolni ezeket... Amúgy sem menne.)


Nekem nincsenek barátaim és nem is lehetnek. ( Lehetnének,de én egy lúzer vagyok tenni érte,mert úgysem sikerülne.)


Barátnő meg csak egy álom marad. 1x próbálkoztam és elhívtam egy lányt randizn akit netről ismertem meg és megfogadtam hogy soha többé nem hívok el senkit sem annyira rosszul sikerült... Akármennyire tetszik a lány,nem fogok próbálkozni,mivel tudom hogy mindegyik ilyen lenne. (Kínos csendek stb.. Mert én otthon ülök és nem tudok semmiről beszélni.)


17/f


2017. jan. 19. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
na ne hülyéskedj már
2017. jan. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Hát, "fiam", ilyen hozzáállással valóban szenvedni fogsz.


1. 17 évesen mégis mivel lennél elkésve? Azért, mert a többiek ezt meg azt korábban kezdtek csinálni, az nem azt jelenti, hogy neked sose szabad. Menjél velük bulizni akkor.


2. A barátság az egy ilyen álságos dolog, hogy tenni kell érte.


3. Egy rossz tapasztalat alapján nem szabad leírni a lányokat. De inkább még ne próbálkozz náluk, előbb jöjj rendbe magaddal.

2017. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd mostanában (1-2 év) fog beindulni igazán. Akkor meg hiába kapkodsz a fék után... Olyan pillanatok alatt 35-40 éves leszel, hogy fel sem fogod. Utána megint belassul majd, de az életed legszebb évei most jönnek!
2017. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2 es ..Tudom hogy szenvedni fogok,azért akarom hogy gyorsabban elteljen végre az időm.


3 as. Hogy érted ezt? Mivel telne gyorsabban az idő 40 éves koromig? Az lehet hogy másoknak most jönnek a legszebb évei,de én ugyan úgy magányos maradok.

2017. jan. 19. 11:23
 5/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
86%

Több hobby. És máris lenne több témád a randikon.


De amúgy ebben az országban annyi egoista van, hogy az hihetetlen. Igen te is egoista vagy, mert fontosabb a "védetséged" mint az, hogy kipróbálj dolgokat az életben.


Elmondom, hogy az életben a siker az kétesélyes dolog. Tehetsz érte, de kockáztatnod mindig kell. A bukás ott lesz. És a magyar ember úgy fél a bukástól, mint boszorkány a mágiahaláltól (és ha már itt tartunk mint minden rendes ember is). De a kudarcoknak is van egy jó vonzata. Tudod, hogy mi az ami nem működik. De nem mi inkább kerüljük a kudarcokat, mert összetörik a világ.


Most komolyan, mi a legrosszabb ami történhet? Nem sikerül a randi. Nem lesznek barátaid (továbbra sem). Ha az ember introvertált az bizony hatalmas hátrány, én már csak tudom. Én is az vagyok. 20 évesen untam meg az életem, és gyökeresen változtattam. Az egóm szabadságra küldtem és úgy álltam a dolgokhoz, hogy lesz ami lesz. Mentem, barátkoztam. Eleinte nem volt valami fényes, de megtanultam pl, kommunikálni emberekkel. És szereztem barátokat is. Bár akik megmaradtak nekem, azok pont a sport révén állnak velem kapcsolatban. Tehát a sport már tök jó alap a barátkozáshoz.


A párom is úgy lett, hogy belegondoltam, hogy nekem nincsenek nagyon fiúbarátaim. Így meg kéne kicsit jobban ismerni a fiúkat, hogy egyáltalán bármit is kezdjek velük. Mert ha mondjuk még összejön vaktában is egy kapcsolat, akkor kb. semmi infóm nincs a férfi nemről és az egyenlő a katasztrófával. Így először fiú haverokat kell szerezni. Hát a nagy szerzés közepette mégis lett egy ilyen fiúbarátból szerelem. És előbb is jött mint én felkészültem rá. És tényleg nem tudtam jól kezelni a dolgokat. Csak az mentette meg a kapcsolatunkat, hogy a másik fél baromi türelmes volt velem.


Szóval ne babusgasd tovább az egód, mert nem fog szeretni, nem fog veled törődni és főleg nem fogja enyhíteni a magányod. Ha azt mondod, hogy nem érdekel, inkább elviselsz pár sérülés, de megkapod azt a pár embert aki értékel, akkor már nyertél. Áldozatok nélkül nincs győztes csata.

2017. jan. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
en is ilyen vagyok, nagyon lassan telik az eletem, jo lenne mar vmi hirtelen halal, adna a jo isten. 24f
2017. jan. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindenki "lúzer"-en kezdte, bár őszintén szólva nem tudom miért mondod ezt magadról.


Azért mert nem jársz el bulizni 17 éves létedre+nem iszod le magadat a sárga földig,nem drogozol,nem csajozol MÉG attól nem vagy az, és nem egyébként rohadtúl nem kötelező.


Úgyis eljön mindennek az ideje, és ha ezeket a dolgokat csak azért kezdenéd el, mert ezt várja el tőled a világ akkor elég hamar megbánnád ezeket a dolgokat.


A csajozást meg nem kell ilyen könnyen feladni, lesznek ennél még nagyobb pofonok is ezzel a témával kapcsolatban amiken ugyan úgy túl kell esni.

Igazából nincs is mitől félned, majd meglátod te is!


Szóval csak nyugi, és ne sietess semmit meg nem kell erőltetni a dolgokat annál szarabb!


"24f

2017. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem a világ várja el tőlem,hanem én szeretném ezeket a dolgokat.


Például bulizás,barátnőzés,szórakozás stb.


Csak tudom hogy úgysem sikerülne.


A másik meg amit írtál hogy ne adjam fel ilyen könnyen a csajozást...


Miért ne? Egészen biztos hogy ugyan ez történne a következőnél is,mivel unalmas vagyok..Miben változna ez a másik próbálkozásnál?.... Semmiben.

2017. jan. 21. 14:22
 9/10 anonim ***** válasza:

#5

Кöszi! Ezt nagyon jó volt olvasni! :)

2017. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azóta sem törtent semmi. :D Mondjuk nem is vártam mást,tudtam előre,hogy ez lesz.
2017. okt. 6. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!