Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is nehezen talál igaz...

Más is nehezen talál igaz őszinte barátokat?

Figyelt kérdés
Volt párommal 7 év után végleg szétmentünk , a baj hogy rajta kívül én mindenkit hanyagoltam így nem hogy nem ismertem meg más barátokat hanem még szinte azokat is el vesztettem akik voltak ,szinte 2 igaz barátom van akik sokat dolgoznak és nagyon el foglaltak , próbáltam ismerkedni de valahogy nem találok rendes barátokat , tudom hogy az én hibás is , csak tényleg szeretnék találni pár barátot én nem csak itthon ülni .

2017. jan. 27. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Igen én is nehezen találok ember barátoka nekem csak a kutyusaim vannak. :)
2017. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Szóval igaz barátokat szeretnél úgy, hogy te magad képtelen vagy igaz barátként viselkedni (= hanyagolod őket, ha párkapcsolatban vagy). Ez aranyos :)


Nem könnyű valóban igaz, lojális barátokat szerezni, de nem lehetetlen, viszont annak mindig kétoldalúnak kell lennie, és nem csak akkor, amikor épp nincs pasid és unatkozol egyedül. Egy próbát tehetsz, lehet, hogy a régi barátaid megbocsátanának neked, ha megkeresnéd őket. Különben pedig folytasd az ismerkedést és reméld, hogy valakivel ki tud alakulni idővel egy mélyebb barátság.

2017. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Oszinte valaszt fogok adni megha nem is fog tetszeni... en nem baratkoznek veled. Mert ahogy lesz parod elfelejtesz. Ez nem baratsag. En azt gondolom most is csak azert erolkodsz itt mert nincs parod es nem tudod magad elfoglalni es kell valami balek akivel ideig oraig elszorakoztat aztan megy a fenebe o is amint talalsz mast. Tanuld meg eloszor mi az a baratsag.
2017. jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Aki keres az talál:)

Bár ènis igyekszem ismerkedni/barátkozni,hátha összejön valami^^

23/L

2017. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Nehéz. Főleg felnőtt korban. De erre vannak egyes klubtevékenységek, csoportos találkozók (ilyen olyan érdeklődési körben), sportpályák, stb.


Eleinte vonakodtam az ilyen dolgoktól, de utólag rájöttem hogy jó hülye voltam. Mivel olyan helyre mész, ami érdekel, az nagy poén lenne ha a másik embert nem érdekelné. Közös téma = beszélgetés = potenciális új kapcsolatok.


Bulizóhelyeken kár keresni. Tiszta felesleg, azok nem arra vannak.

2017. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!


Átérzem a helyzeted, majdnem 5 évig voltam együtt a párommal, aki miatt Bpre költöztem. Nagyon kisajátító volt, amikor elváltak útjaink rájöttem, hogy mennyire egymásra hagyatkoztunk és építkeztünk. Azóta sikerült néhány barátot szerezni és jobban megnyílni, de ez egy lassú folyamat, légy türelmes magaddal. sok sikert!

2017. jan. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!