Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan aki depresszióho...

Van itt olyan aki depresszióhoz fűződő álmatlanságban szenved (ett)?

Figyelt kérdés

Ennyi volna a kérdés, amellett annyi hogy miket tapasztaltok/tapasztaltatok?


Én nem tudom mi van most, utánaolvastam az insomniának, de nem igazán illik rám minden de egyszerűen képtelen vagyok az elalvásra. Még nem sokat virrasztottam, tegnap reggel kilenckor ébredtem, azóta vagyok ébren.



2017. jan. 29. 22:33
 1/7 A kérdező kommentje:
+ az ok, amiért abba a bizonyos feneketlen kútba estetek.
2017. jan. 29. 22:34
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, hogy a kettőnek köze van egymáshoz, leginkább ha valami foglalkoztat, nem hagy nyugodni, akkor maradsz ébren, legyen ez vizsga, múltbéli emlék, közelgő esemény, stb.

Közhelyes lesz nagyon, de fejben dől el ez is, nyugodj le, ürítsd ki az elméd és menni fog az alvás. A depresszióból pedig elhatározással és segítséggel lehet legkönnyebben kilábalni. Sok sikert!

2017. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Az a gond hogy a lelki megnyugvás nehez megy. Főleg hogy az ital is hiányzik mivel az előző hetet keddtől péntekig végigpiáltam.
2017. jan. 29. 23:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyen, de szerintem főként a szorongás volt az oka. Vannak különböző nyugtató teák, ezek segíthetnek az elalvásban. Próbálj meg megnyugodni és ne idegeskedj azon, hogy nem tudsz elaludni, mert akkor csak rosszabb lesz. Csak próbálj meg ellazulni.
2017. jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aha, 17 éve.
2017. jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen. Jövő hónapra kaptam időpontot a pszichiáterhez. Sźóval addig kell kibírnom.

Viszont! Ha lazítok és relaxálok alvás előtt akkor néha sikerül. Na olyankor én vagyok a legboldogabb ember.

Amúgy túlagyaló ember vagyok. Sok lelki sérüléssel. Mivel a munkámra is kihat lépnem kellett doki irányába.

2017. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én könnyen elalszom, nálam inkább az van, hogy éjjel többször felébredek. Én gyanítom, hogy lelki okok miatt van, nem a legjobb az életem. Sokat agyalok a jövőmön, mi lesz velem, én emiatt ébredek fel sokszor.
2017. jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!