Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szegeden tudtok mondani olyan...

Szegeden tudtok mondani olyan helyeket, ahol kicsit egyedül lehetek?

Figyelt kérdés
Kollégiumban lakom. Elvagyok az emberekkel, de nem bírom 0-24-ben azt, hogy mindig körülöttem van valaki. Szükségem van a külön töltött időre, hogy kicsit feltöltődjek. Valami park vagy ilyesmi? Mit javasoltok?
2017. febr. 6. 21:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor elindulok céltalanul, neked is ezt ajánlom. Egyébként meg Tisza-part, Liget, Vértó, Búvár-tó (Pláza mögött) vagy, ha szánsz rá pénzt is akkor Vadaspark vagy Füvészkert, kétlem, hogy sok emberrel találkoznál ott ilyenkor.
2017. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát ha jobb idő van, akkor van kint egy csomó hely. Pl. Vértó környéke, Pláza melletti park, Gergő liget. Télen nem igazán lehet kint sokáig lenni, akkor én a tikbe szoktam lenni a tanulós részen a 4-en, ha nincs zh/vizsgaidőszak, akkor ott is kevesebben vannak.
2017. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én Szegeden egyetem alatt koleszos voltam, hasonló gondokkal küzdöttem. Ha egyedül akartam lenni elmentem biciklizni: Tiszasziget, Röszke, Tápé, Makó, stb. Tekerés közben kitisztult a fejem.
2017. febr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nekem nincs biciklim sajnos, én csak gyalog tudnék menni.
2017. febr. 7. 00:30
 5/16 anonim ***** válasza:
A TIK könyves részének negyedik emelete szerintem pont jó erre. ott legtöbbször nincsenek sokan, előfordul, hogy senki, csak a könyvtáros az asztalnál. Leülsz egy fotelba, és olvasgatsz vagy nézegeted a korlát mellől lent az embereket. csendes, nyugis, én többször voltam már ott, ha egy kicsit el akartam vonulni.
2017. febr. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ja, látom, más is írta :)
2017. febr. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tisza part, Vértó, én az árvizes emlékműhöz is szeretek kimenni, mert ott lelógathatom a lábamat, illetve a körtöltés tőlünk nincs messze azon is szeretek sétálni.
2017. febr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

TIK 4. emelet <3


Nekem is de hiányzik :(

2017. febr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Akkor marad a TIK így télen, csak a vizsgaidőszakban tele volt emberrel az is. A többi választ is köszönöm. Tavasszal kinézek a többi helyre is.
2017. febr. 7. 21:57
 10/16 anonim ***** válasza:

Ismerős az érzés :)

A fent leírtak közül én is szoktam menni bizonyos helyekre.

Amit még nem írtak, az a mozi :)

Van, hogy beülök egy filmre, vagy elmegyek sütizni vagy kajálni valahova :)

2017. febr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!