Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet hozzászokni ehhez?

Hogyan lehet hozzászokni ehhez?

Figyelt kérdés

Hogy valaki képtelen kialakítani emberi kapcsolatokat, jelenleg csak egyetlen ember képes elfogadni és barátkozni vele. És úgy tűnik ez a közeljövőben nem is fog megváltozni, nem nagyon lesz senki más.

Hogyan lehet ezt megszokni, feldolgozni és elfogadni? Egy olyan ember számára aki amúgy nagyon szeretne társasági életet élni csak nem tud


2017. febr. 15. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Simán :) Higgy benne, hogy egyedül is képes vagy dolgokra, mert sajnos nem úgy megy, hogy csettintünk, és lesz társaságunk. Itt vagyok pl én is, nekem sincs olyan társaságom, amiben nem kirekesztettnek érezném magam. De nem kesergek, mert nekem is van egy ember (legalább), aki elfogad és szeret, így ahogy vagyok. Úgyhogy örülj neki, hogy van neked az az ember, sokaknak ennyi sincs. És nem az számít, hogy mennyien vesznek körül, mennyire vagy népeszerű, hanem, hogy van 1 valaki, akiben bízol, és számíthatsz rá. :)

Egyébként ha nem görcsölsz rá arra, hogy mennyire akarsz társaságot, akkor egy idő után biztos lesz valaki még. Remélem, tudtam segíteni, ha eszedbe jut még valami, írhatsz nyugodtan!

2017. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen helyzetben vagyok, èn mondjuk nem igènylem a társaságot nekem csak egy barátnőre van szüksègem.

De hát kèptelen vagyok kapcsolatot kialakítani,nem megy.

18/F

2017. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!