Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti hol szoktatok barátkozni?...

Ti hol szoktatok barátkozni? Nagyon egyedül érzem magam, és szeretnék barátokat.22N

Figyelt kérdés

Sajnos nincsenek barátaim. Akik vannak azok messzebb kerültek az egyetem miatt így csak neten tartjuk a kapcsolatot. Egy olyan barátnőm maradt akivel mentünk ide oda, programokat szerveztünk stb. De ez megszakadt tavaly év végén, mikor nekem az egyetemen nagy hajtás volt 3s megsértődött mikor nem tudtam vele találkozni.

Viszont szeretnék én is csak beülni valahova, vagy elmenni majd nyáron is strandra stb..

Az egyetemen sok emberrel jóban vagyok, de az csak olyan sulis kapcsolat. Ott elvagyunk, de sulin kívül nem találkozunk.

Ti hol szoktatok barátkozni?



2017. márc. 6. 09:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Általában vagy neten, vagy meglévő haverokon keresztül szokott előfordulni. Bár elég sokat vagyok egyedül is.

Most úgyis jön a tavasz, ideális lesz az idő túrázni is, azt is lehet csoportokon keresztül.

22F

2017. márc. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi a priviket de nem keresek párt. Illetve lányokkal szeretnék barátkozni. ;)


Köszi a válaszod első válaszoló!

2017. márc. 6. 10:25
 3/14 anonim válasza:
100%
Nekem sosem ment a barátkozás, meg a leszólítós csajozás sem. Nekem az jött be, hogy kitöltöttem az időmet sporttal, tanfolyamokkal, szakkörökkel. Mindenhol volt csoporttársam, csapattársam, sporttársam, és mindegyikben megkedvelt 1-2 ember idővel, és mindegyiknek volt egy haverja, egy tesója, stb...
2017. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Èn most neten próbálkozok:)

23N

2017. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én is próbálkoztam neten, de azok mindig megszakadtak mert nem volt úgy közös téma, vagy közös érdeklődés. Illetve messzebb is laktunk egymástól :/


Köszi a válaszokat :)

2017. márc. 6. 16:54
 6/14 anonim ***** válasza:
Én a legjobb barátaimat hobbin keresztül szereztem. Van valami ami érdekel? Sportág, művészet stb.. Menj le ilyen csoportokba, rengeteg barátot fogsz szerezni.
2017. márc. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én a kocsmában szoktam.
2017. márc. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én sajnos nem járok kocsmába.

Köszi a válaszokat!:)


Akik írtak privit azoknak is visszaírtam! Bocsi hogy csak most, de most lett időm rá. Szép napot mindenkinek!

2017. márc. 13. 13:29
 9/14 anonim ***** válasza:
Fiúkkal miért nem barátkoznál? Ez is érdekes mondjuk. Egyetemre hova jársz? Legalább Pestre?
2017. márc. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Miért érdekes hogy inkább lányokkal barátkoznék?

Vam 2 fiú barátom akikkel napi szinten tartom a kapcsolatot de velük nem lehet mindent úgy megbeszélni mint a lányokkal. Nem értem ebbe miért kell belekötni...

2017. márc. 16. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!