Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti hol szoktatok barátkozni?...

Ti hol szoktatok barátkozni? Nagyon egyedül érzem magam, és szeretnék barátokat.22N

Figyelt kérdés

Sajnos nincsenek barátaim. Akik vannak azok messzebb kerültek az egyetem miatt így csak neten tartjuk a kapcsolatot. Egy olyan barátnőm maradt akivel mentünk ide oda, programokat szerveztünk stb. De ez megszakadt tavaly év végén, mikor nekem az egyetemen nagy hajtás volt 3s megsértődött mikor nem tudtam vele találkozni.

Viszont szeretnék én is csak beülni valahova, vagy elmenni majd nyáron is strandra stb..

Az egyetemen sok emberrel jóban vagyok, de az csak olyan sulis kapcsolat. Ott elvagyunk, de sulin kívül nem találkozunk.

Ti hol szoktatok barátkozni?



2017. márc. 6. 09:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ha gondolod, írj privátot. :)

24/F (nem, nem csajozni szeretnék :D)

2017. márc. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, olvastam, hogy próbálkoztál neten, de megszakadtak ezek a dolgok, pl. a távolság miatt.

Emiatt ne aggódj, nekem 3 barátnőm volt, aki távol volt tőlem, és egy lány barátom, aki szintén.. ő volt a legjobb barátom, de amikor összejött egy sráccal, elhanyagolt, és meghalt a barátságunk.


Mellesleg az egyik távkapcsolatom 2,5 évig tartott, ebből együtt éltünk 1,5 évet :)


Ismerem az érzést, amikor egyedül van az ember, ezért is mondtam, hogy nyugodtan írj privátot.

Ha úgy döntesz, hogy írsz, azt tudnod kell, hogy kép és név nélkül nem alakulhatnak ki haveri/baráti viszonyok, előbb, vagy utóbb fb profilt kell cserélnünk. :D

Te döntésed, én szívesen beszélgetek veled, és akárki mással is :)

2017. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Nekem is írhatsz nyugodtan :) (23/l)


Egyébként megértem, hogy a fiúktól miért tart... sokan a kezdetek kezdetén aranyosak, meg minden, de előbb-utóbb kiderül, hogy nemcsak barátkozni akarnak (nagy tisztelet a kivételnek).

2017. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Érdekes.... Eddig nekem az a tapasztalatom, hogy 2 lánnyal próbáltam itt barátkozni. Mindkettő neten teljesen jól indult. Az egyikből élő találkozások is lettek, majd közölte az illető, hogy szerinte inkább ne találkozzunk többet, mert nem érzi a pluszt (egy állítólag barátságban, miez?! :D ). Pár nappal később annyit láttam, akivel velem párhuzamosan elvileg csak haverkodott, az szépen felszedte, kiraktak közös profilképet, majd ezzel párhuzamosan engem letiltott.

A másikkal neten teljesen okénak tűnt a beszélgetés hangulata, erre egyik naptól kezdve nem válaszolt.

Na most ezek után akkor? :D

22F

2017. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!