Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sajnos mostanában egyre...

Sajnos mostanában egyre jobban rászoktam arra, hogy nyugtatókat kapkodjak be, szóval azt hiszem, gyógyszerfüggő vagyok. Neked hogyan sikerült leállni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 9. 15:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Múltkor majdnem túl is adagoltam magam, pedig nem akarok meghalni, csak nagyon feszült vagyok mostanában.
2017. márc. 9. 15:30
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
De azt tudod hogy ez szinte forditva működik. Már mint minél többet eszel , annál feszültebb leszel. Ez a lényeg mindenben ami függőséget okoz. Ha nem fogyasztja az ember akkor válik idegessé, izgatottá. Az ital is, a cigi is, kábitószer pont ezt a hatást éri el. És folyamatosan egyre több kell belőle.
2017. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Rivotrilt 13 évig.

Leszokás másfél ev volt. Frontinnal sikerült. Frontint szedtem fél évig. Nem rendszeresen! Arról kb másfél hét. Nem szeretnem sose szedni őket. Tiszta kattant voltam tőlük.

2017. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
na itt vannak az igazi drogosok. jobbulást.
2017. márc. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, múltkor sajnos annyit vettem be, hogy csurgott rólam a víz, izzadtam, reszkettem, halálfélelmem volt.
2017. márc. 9. 16:33
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Én is Rivotrilt 1 évig. Igen, én is teljesen zizzent voltam tőle. Aztán rátaláltam a páromra, és ma már ő a rivotrilom. :)
2017. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 év rivotril után, pár hétig fura volt, aztán annyi.
2017. márc. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Gyógyszer helyett kapjál be egy jó pálinkát és akkor alkoholista leszel nem gyógyszerfüggő :D amugy a viccet félre téve ez rajtad múlik. Ha az segít kapcsolódj ki hogy ne legyél olyan stresszes járj el valamerre és még nálad se legyen a gyógyszer sőt otthon se legyen
2017. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!