Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Segitsegre van szuksegem...

Segitsegre van szuksegem surgosen. Mihez kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

Az elejen kezdem az a fajta lany vagyok akinek az onbizalom szintje a 0 karcolja. Utalom a hajamat mert szalkas utalom az arcom a testem stb.. Az osztalyomban van ket lany akik avval elik ki magukat h mindenkin rohognek es kigunyoljak esetleg fotot keszitenek rola es korbe kuldik masoknak h egyutt nevvessenek. Es most en vagyok a celpont.. Ma 20p keresztul (oran) arra biztattak egy sracot h huzza meg a hajamat h hatra nezzek es kirohoghessenek es hozza tettek h en meg azt is megkoszonnem ha leborotvalna a hajam..Nem tudok nem oda figyelni rajuk egyszeruen folyamatosan ragodok a dolgokon es nem tudok nem foglalkozni azzal h masok mit mondanak..Raadasul az a csendes lany vagyok ezert a visszaszolas nem jatszik es az sem h bekopjem oket mert akk az egesz osztaly utalna nem csak ok.. Ha esetleg van vmi otletetek h mit csinaljak kerlek segitsetek

16L



2017. márc. 22. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszélj a szüleiddel, az osztályfőnökkel, ha más nem működik, menj át más osztályba!
2017. márc. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
7eves korom ota ide jarok nem szeretnek valtani :( annyi ember van akiket nem erdekel masok velemenye.. bar en is ilyen lennek :(
2017. márc. 22. 22:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg ennyi a titok nyitja. Nem kell mások véleményével foglalkozni, és máris sokkal jobban fogod magad a bőrödben érezni.

1 életünk van, használjuk ki ahogy mi szeretnénk, ne pedig úgy teljen az egész, hogy másoknak karunk mindig megfelelni.

2017. márc. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Ne érdekeljen mások véleménye. Nem kell nekik megfelelned.


2. Szólj vissza! Ha látják, hogy nem viseled el, hogy kigúnyoljanak, előbb-utóbb másik célpontot fognak találni.

Illetve lesz egy kis "respected" is az osztályban, ha látják, hogy Te nem az a fajta vagy, aki hagyja magát.


Egyébként a külső megjelenés csak egy dolog.

Attól, hogy vannak, akik szerint a tiéd nem felel meg az átlagosnak, vagy amit ők elvárnak ne ez legyen a mércéd.


Nem egyszerű szemléleted váltani, de SZÜKSÉGES a túléléshez. Könnyű ezt mondani, de holnap úgy kell felkelned, hogy ez egy új nap, egy új világ nyílik meg előtted. Ha már a kisugárzásod ezt sugallja, látni fogják rajtad.


A legfontosabb emberi tulajdonság az alkalmazkodó képesség.

Ha nem tudsz egy helyzetben jó döntéseket hozni, csak őrlődni fog és sodródsz az árral.


Remélem tudtam segíteni,

F20


Kitartás!

2017. márc. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom az osszes valaszt :)
2017. márc. 23. 00:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam én is úgy 10 éve. :)) Mai fejjel már furcsa így visszagondolni, hogy milyen visszahúzódó, csendes, félénk voltam. Nem igazán voltak barátaim, nem szerettem eljárni sehova, még iskolai programokra se. Ez lehet az egyik ok, amiért inkább kiközösítettek, de az is lehet, hogy csak én éreztem így, mert nekem se volt önbizalmam és mindig azt hittem, hogy rólam beszélnek és nem kedvelnek.

Szerintem próbálj találni olyan embereket, akikkel hasonló az ízlésed. :) A mai világban már olyan egyszerű közös témát találni, mert szinte mindenki ugyanazt csinálja, ugyanazt nézi, olvassa... És sportolj valamit, vagy jógázz, fuss, biciklizz. :D Esetleg keresgélj a rokonaid között, akikkel tudsz együtt csinálni dolgokat, ők biztos segítenek nyitni a világ felé és akkor az önbizalmad is megnő. :) Hajrá :)

2017. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha más nem használ, csak erélyesen fellépni,h állítsanak magukon...Írtad nem vagy olyan lany, csendes vagy... Lehet ez használna.. vamzer ne legyél
2017. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat
2017. márc. 23. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!