Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy szerezhetnék több embert?

Hogy szerezhetnék több embert?

Figyelt kérdés

Nagyon egyedül vagyok. Nincsenek barátaim pedig nagyon nyitott vagyok mindenre, jelenleg az életem romokban hever ezért arra gondoltam interneten próbálok barátokat találni.


Legutóbbi születés napomat végig sirtam, mert akiket barátnak hittem még csak fel se köszöntöttek .


Itt facebookon, senki se köszöntött fel ismerőseim-barátaim közt, csak 3-4 vadidegen akit nem is ismerek.


Pedig láttam hogy másnap volt egy másik osztálytársam szülinapja akit meg szinte mindenki felköszöntött, ez nagyon fájt és úgy döntöttem hogy ha egy idegen embernek többet számítok mint egy "barátnak" akkor inkább választom az ismeretlent.


Szeretnék vhogy több embert szerezni csak nem tudom hogy hogy :(


Nagyon őrlődök , fáj amit ez a sok ember tett velem .



2017. ápr. 4. 13:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kellemes Húsvéti Ünnepeket! <3 Nekem írhatsz!
2017. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!