Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Megundorodtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Megundorodtok egy lánytól, ha az pukizik előttetek?

Figyelt kérdés
Őszinte véleményt kérek, de attól függetlenül érett hozzáállásúakét, ha lehet. Igazából ezután nem tudom, hogy merjek e tovább közeledni a sráchoz, eddig minden olyan jó ment pedig...

2014. szept. 9. 23:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
elfingtad magad? ismerkedés elején? az gáz,szó szerint gáz hehe
2014. szept. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy...
2014. szept. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%

Szituációtól függ, és a bizalmi viszonytól, mennyire "hivatalos" vagy baráti, laza a kapcsolat. Ha amúgy normális a lány és jó fej, akkor elnézném, ha becsúszik ez.

Egyébként a hangja vagy a szaga miatt ciki?

2014. szept. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

az én barátnőm olyanokat durrant, hogy a fejemre kell húznom a pólómat néha...


addig undorító míg el nem száll a szag, mondom is neki, hogy milyen undorító, de utána nem érdekel

2014. szept. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem, általában nevetek rajta, megpuszilom ilyesmi...ha büdös elviselem, vagy kimegyek...:D emberi dolog..éjszaka nem fogom kiküldeni álmából. :)
2014. szept. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, inkább csak nevetnék. Ez nem egy olyan dolog, ami miatt meg tudnék undorodni egy lánytól, ha az egyébként tetszik nekem, hisz Ő is csak ember.
2014. szept. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nem, szaga nem volt egyáltalán, csak a hangja miatt ciki.


Amúgy a kapcsolatunk elég laza, mármint ismerkedős fázisban vagyunk, de attól függetlenül jól megértjük egymást és nem feszengős a dolog (ez sem gyertyafényes randi közben volt : D ). De azért eléggé égek. Csináljak úgy, mintha nem történt volna semmi? Őszintén szólva azt sem tudom, hogy ő hallotta e, de ha igen?

2014. szept. 9. 23:46
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
apszolute nem a volt csajommal pl fingó versenyt rendeztünk hagymásbab volt a vacsora :D
2014. szept. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%
Fiúk! Olyan aranyos válaszokat írtatok! :-)
2014. szept. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
23:48 - Igen, engem is megnyugtatnak ezek : D De azért én még nem vagyok a barátnője, szóval nem tudom, hogy elfogad e ilyen szinten.
2014. szept. 9. 23:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!