Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik egyedül vannak, akik...

Akik egyedül vannak, akik depisek?

Figyelt kérdés
Depisek, magányosak, akik egész nap ki se mozdulnak, nektek nem hiányzik a chatelés valakivel, még ha csak unaloműzés gyanánt is szólni valakihez. Mert én így vagyok és titeket akarlak.
2017. ápr. 16. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Itt vagyok. :)
2017. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Egyedül vagyok és depressziós. Viszont éppen ezen utóbbi miatt valahogy nem vágyom a beszélgetésre. Meg miről tudnék beszélgetni vad idegenekkel? Hogyan kell a kötélre csomót kötni?
2017. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Igazad van 2-es. Nekem is ez a bajom. A depressziónak pont az a lényege, hogy semmi, senki nem érdekel. De valahogy mégis nagyon rossz ez már így.
2017. ápr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Igen
2017. ápr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
rám írhatsz:D
2017. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Csináljunk egy fb csoportot gyk magányosok néven :D
2017. ápr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
adom az 5letet :D
2017. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha hiányozna akkor tennék érte, de így szeretek élni. De egye fene, ha valami 20 körüli csajszi vagy, akkor nem ellenkeznék. :D
2017. ápr. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én közvetlen és extrovertált vagyok de én is tudok depizni, akkor is, ha vannak barátaim, meg ha van párkapcsolatom, de az rossz. Én valahogy február közepén jöttem ki az ősz óta tartó depimből, javaslom nektek, hogy tegyetek ellene mindenképp, én nem akarom átélni újra azt ami volt...
2017. ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!