Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert ilyen kegyetlen az elet?

Miert ilyen kegyetlen az elet?

Figyelt kérdés

Magam elott is leplezem,titkolom,de most ugy erzem ki kell mondanom.Minden lelki problemam okozoja az,hogy nincs..nincs 1 parom.Semmilyen elvarasom nincs pedig.Csak ne legyen alpasri a stilusa.

Felollem lehet baromi Csunya,nekem akkor is jelentene a vilagot.Hianyzik 1 keze vagy 1 laba...Meg jobban szeretem.Kover,na es? Majd lefogy ha akar.

Az a nagy helyzet,hogy eszre sem vesznek a csajok.Meg baratnak se nagyon...Meddig lehet ezt birni idegekkel? Mert mar a vegso stadiumban vagyok.

30/f


2017. ápr. 17. 17:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jársz társaságba?
2017. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem igaza.Munkahely meg az ottholi dolog felemeszti az energiaimat.
2017. ápr. 17. 18:27
 3/15 A kérdező kommentje:
Az ottholi dolog az a falusi kemeny elet!Allatok es foldek.
2017. ápr. 17. 18:28
 4/15 anonim ***** válasza:

Basszus nekem is kéne találni egy csajt. Nem akarok ilyen megkeseredett lenni 30 éves koromra... :(

21/F

2017. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

nos ezt magadnak köszönheted. Nem jársz sehova, akkor mégis mit vársz? Becsönget majd hozzád egy nő, hogy tedd magadévá?


"eszre sem vesznek a csajok"


Hogy vegyenek észre, ha elkerülöd őket fényévekre? nincs aki észrevehetne...

2017. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

ma 18:40 Ha te mondod...

Azert az iskolaban...a faluban....a munkahelyen...Megfordulnak emberek,nem gondolod?

2017. ápr. 17. 19:11
 7/15 anonim ***** válasza:
Járj társaságba, akár egyedül is. Vagy beszélj össze itt gyakorin haosnló pasikkal. Társkeresőkre regisztrálj, randizz, még ha csak beszélgetni is. Gyakorlás teszi a mestert. :) Legyél kicsit pozitívabb is, mert a savanyú embereket nem szeretik a lányok. :) Fel a fejjel, nem avgy még öreg!
2017. ápr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Most mégis mi a célod? Kiírtál egy kérdést, megmondták, hogy mit csinálj , de te lesz_rod. Azt várod, hogy majd mi szerzünk neked csajt, vagy mi?
2017. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jo volt ki irni magambol!
2017. ápr. 18. 17:30
 10/15 anonim ***** válasza:

Próbálj egy kicsit pozitívabb lenni. Tudod hány embernek tényleg kegyetlen az élete? Aki beteg, folyamatos fájdalmai vannak, vagy akit folyamatosan bántalmaznak, kihasználnak stb.

Menj fel internetes társkeresőre, ha nincs időd társaságba járni.

2017. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!