Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a megoldás ha érzelmileg...

Mi a megoldás ha érzelmileg teljesen ki vagyok borulva, mert soha nem szeretett még egy lány sem?

Figyelt kérdés
Lehet hogy úgy érzem engem már soha nem fog senki szeretni. Nem tudok vele mit kezdeni.
2017. ápr. 17. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Adj okot a szeretetükre. Senki nem akar egy depressziós emberrel együtt lenni. Az ember jól akarja érezni magát a másik mellett de ha árad belőled a melankólia akkor az egy kicsit nehezen fog menni. Adj magadra edz csináltass valami frizurát ami igazán jó is áll és rejtsd el a nyomorod. idővel rejtegetni sem kell mert elmúlik.
2017. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Te el vagy tájolódva... Azért kár kommentet írni, hogy kiéld a nagyzási vágyaid.
2017. ápr. 17. 19:28
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

#1 ugyanakkor ha valaki igazán szeret, elfogad úgy ahogy vagy, feltétel nélkül. Valamint egy szóval nem írta, hogy depressziós lenne, csak hogy nagyon ki van borulva.

Pls ne szaporítsd a hülye válaszok számát, gondolkodj egy picit mielőtt leírsz valamit.

2017. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kedves válaszoló én is ebben a cipőben járok, igaz volt 2 barátnőm de ami szeretetet adtak az kutya füle
2017. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
bocsánat kérdezőt szerettem volna írni !
2017. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
magadat szereted? Ha igen, akkor mi a baj? miért is kell egy külső megerősítés, hogy szerethető vagy?
2017. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Úgy érzem az egy szép dolog, amiért harcolni lehet.
2017. ápr. 17. 19:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Tehát most válaszoltam a kérdésre ami szerintem egy út amin el lehet indulni (egy megoldás) és erre a kérdező meg az azt követő válaszoló is lekezelő stílusban bekóstol. oké. Akkor minek kérsz tanácsot? Meg amúgy is a fa$zt rinyálsz? Már kicsit kezd fárasztó lenni hogy minden kb 10. kérdés valami nyavalygás is egyben a sok életképtelen idejár hisztizni és mikor kapnak egy válasz ami még csak nem is provokatív, felháborodottan hüppögnek mert ők nem ezt a választ várták, semmi nagyzolás nem volt a válaszomban leírtam amit gondoltam. De tudod mit akkor írok egy másik megoldást: Ne rinyálj annyit! 1.voltam
2017. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Még mindig nagyképű paraszt vagy. Menny már innen! Nem kíváncsi rád senki sem.
2017. ápr. 17. 20:12
 10/12 anonim ***** válasza:
De csak mert szépen kérted :D
2017. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!