Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokan érzik azt hogy szinte...

Sokan érzik azt hogy szinte minden rendben van az életükben de mégis olyan szürke minden nap?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy mennyire lehet ez gyakori, még ha itt nem is tudnék egy reprezentatív mintát felállítani.

Lehet túl sok hollywoody filmet néztem és az torzította el a valóságérzetemet, de valahogy ennél többre vágyom...


Felkerültem Pestre, van sok rokonom, pár haverom, jó munkahely/munkatársak. Nincsenek anyagi problémáim, a családi hátterem átlagon felüli. Vannak számomra egész érdekes hobbijaim, a genetikai felépítésem is előnyösnek mondható, egészségesen élek.


Ennek ellenére úgy érek haza mostanában hogy egyből piálni kezdek, az önbizalmam hullámzó, és azt érzem hogy elmegy mellettem az élet.



2017. máj. 3. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Sikerélményeid nincsenek. Már úgy értem, egyediek.
2017. máj. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hallod, nem hiszem el de erre még nem is gondoltam..!

tényleg basszus, mikor a fősuli ott volt akkor a vizsgák sikerültek, néha egy-egy lánnyal volt valami, meg videojátékoztam (Darkest Dungeon pl :d)


Most meg a világon nincs semmi ilyesmi...

Tényleg ez hiányzik! :S

2017. máj. 3. 23:51
 3/10 anonim ***** válasza:
A régi recept a legjobb. Te magad írtad le a megoldást, lehet menni csinálni.
2017. máj. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Terveim vannak meg minden a jövőre nézve, de rájöttem valamire.

A felnőtt világban nehezebb sikerélményt szerezni.

2017. máj. 4. 01:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nehezebb, hiszen gyermek- és ifjúkorban megdícsérnek, megjutalmaznak, ha valamit jól csinálsz. Felnőttként azért erre már ritkábban számíthatsz
2017. máj. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És ha bekapcsolódnál valamilyen közösségbe? Pesten biztosan van sokféle.A helyedben megnéznék jó néhányat.Ott sok új embert megismerhetnél.Ha lehet az italt inkább mellőzd a saját érdekedben inkább menj el sétálni, fitness clubba vagy bárhová,ott is lehet ismerkedni.
2017. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van egy rém egyszerű film a mozikban, ami a 7 napjairól szól. Majdnem mindenki élete olyan, mert alapjában véve az is: szürke.
2017. máj. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

most csatlakozok 1-2 közösséghez, remélem jobb lesz.

tegnap nekiálltam folytatni a GTA IV-et, rohadt jó volt :D megléeszek úgy tűnik

2017. máj. 5. 11:01
 9/10 A kérdező kommentje:
mi az a film? vagy csak úgy írtad?
2017. máj. 5. 11:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Welcome to my life.
2017. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!