Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan kell csajozni?

Hogyan kell csajozni?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy, sosem volt barátnőm 25leszek decemberben, és soha nem volt. Neten vissza sem irnak. Legtobb meg foglalt, meg csak barátság zonába tesznek. Vagy leszbikusok. Sosem volt barátnőm , 25 éves srác vok. Hogyan lehet szerezni? Buéizni én nem járok, sok haverom nincsen. Sot.. 1-van csak, tehát magányos is vagyok, neten nem irnak vissza a lányok, tehát nem tudok. És ugyérzem 25 leszek, se ksmaszkoromban sem volt eltelik az ido, és amikor idösebb leszek, rosszabb lesz. Az ember társas lény, mindennek megvN a maga ideje, az ember életében, nekem már 20évesen kellett volna hogy legyen. Szuleim meg azt akarják koltozzek el, de minek ? Egyedul lakni nem szeretnék.
2017. máj. 5. 10:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Hany eves vagy?
2017. máj. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jeleneg 24
2017. máj. 5. 10:32
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

vannak bajok.

szóval:


1. Ha nem megy neten akkor az azért van mert a megjelenésed nem megfelelő. Nem tűnsz igényesnek.

2. Légy igényes önmagadra. Legyen jó frizurád, öltözködj divatosan és egyben elegánsan.

3. Tinder. előbb utóbb lesz valaki aki véletlenül jobbra húz és eltudsz vele beszélgetni.

4. Tudd a helyed, szintedhez megfelelő lányt próbálj elhódítani.

5. Ha otthon vagy nonstop akkor ne várd hogy legyen csajod. Egyedül is járhatsz szórakozni. Járj bárokba ahol fiatalos a társaság és ülj oda csajok asztalához.

6. Szólíts le nyugodtan lányokat bárban, koncerten bárhol. Nem fognak leköpni, ha még is keress mást.


Nekem pl úgy lett barátnőm hogy hazafele leszólítottam és megkérdeztem hogy hazakisérhetem e (faluban lakom). Elbeszélgettünk, teljesen zavarban volt alig mondott valamit is. Bejelöltem fbn, ráírtam. Minimálisan beszélgettünk és onnantól hagytam a témát. vártam hogy ő írjon. 1 hét elteltével rám írt.

2 éve vagyunk együtt.


Szóval a lényeg az hogy ha nem teszel érte akkor nem is lesz nőd.

2017. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha megvan a kiálasztott hölgy. Akkor hirtelen elé ugrasz fogod és előveszed a p ö cs ö d és helikopterezel neki.Ez után az északát vagy a jardon vagy a csajnál töltöd.
2017. máj. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ne ezen görcsölj. Ugyanígy voltam én is... ne is gondolj erre, kezd el építeni az egzisztenciádat, es hidd el be fog csöppenni.... addig is hasznald ku az egyedüllétet pl. Utazgass es ne savanyodj be.

Én büszke vagyok azokra amit igy egyedül megtettem, elértem. Jönnek a csajok is, bár azok a ribik akik már kiöregedtek es nem kellenek senkinek.... jönnek a házra, az autóra, meg az évi utazásra...

Jól esik kikosarazni őket...

Szemelyes vélemenyem, ha komolyan akarsz ismerkedni, ne éjszakai bulikba járj....

2017. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%
Volt mar csajod?
2017. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

64%os,te azzán figyelmesen elolvastad..

a korát is kérdezted (az is ott volt)

a barátnőre is rá kérdeztél-és azt is írta hogy nem volt még neki..

2017. máj. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mar csak az erdekelne visszairnak -e neki neten.
2017. máj. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
.DDDDD
2017. máj. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Haord2017 ***** válasza:
Elmész helyekre és leszolitgatsz lanyokat ilyen olyan szovegel aztan lesz ami lesz vesztenivalod nincs, van munkad?? ha nagyon eroltetik a koltozest akkor koltozz menj albiba kozosen mas emberekel lesznek lakotarsaid es legalabb onallosodsz is.
2017. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!