Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan érjem el, hogy bekerülj...

Hogyan érjem el, hogy bekerüljek pszichiátriai altatásra?

Figyelt kérdés

2017. máj. 6. 15:13
 1/8 acelsziv ***** válasza:
91%
Jó úton jársz mert nem vagy normális az tuti
2017. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, és nem érdekel (:
2017. máj. 6. 15:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért is?:) Szerintem mindent meglehet oldani.
2017. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fel ora utan bognel es azt se tudnad mit csinaljal, hogy hazamehess

Nem olyan jo hely az

2017. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Mire gondolsz pontosan? Ma már egy pszichiátrián max kikötnek, esetleg beinjekcióznak, amíg le nem nyugszol.

Ha meg valami problémát érzel, akkor fáradj el szépen a helyi pszichiátriai gondozóba, kérj időpontot és mondd el a bajod, ha szükséges, akkor kapsz beutalót pszichiátriára, vagy ha öngyilkossággal fenyegetőzöl, akkor is hívniuk kell a mentőket, és bevisznek zártosztályra. De nem tudom minek akarnál oda kerülni, mert ott nem fogsz helyre jönni, se zártosztályon, se nyílton.

2017. máj. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Haord2017 ***** válasza:
80%
Mozdulj ki inkabb menj emberek koze probalj ismerkedni haverkodni, kezdetnek az is eleg ha egyedul mozdulsz ki, setalj a varosban egy nagyot ulj be helyekre kavezo cukraszda ilyesmik, jobban leszel ettol.
2017. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Nehéz dolgod lesz, ez a pszichiátriai altatás ugyanis nem más, mint városi legenda. Semmiféle altatás nincs a pszichiátriai osztályokon, ellenben különböző terápiás foglalkozások vannak a gyógyszeres kezelések mellett.
2017. máj. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a valóságban ez a pszichiátriai altatás nem létezik. Az létezik, hogy ha odamész, és őrjöngsz, akkor a következő percben kapsz egy szurit, amivel leszedálnak, és betesznek egy szobába, ahol a nyugodtan folyathatod a nyálad.


Amúgy, miért vágysz erre? Tényleg kíváncsi vagyok.

2017. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!