Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért utál mindenki még az...

Miért utál mindenki még az interneten is?

Figyelt kérdés

Mostanában neten próbálok ismerkedni, ha már élőben nem megy, de még itt is mindenki kerül, pedig mások, akik a "való életben" nehezen ismerkednek, legalább neten tudnak beszélgetni másokkal meg haverokat találni..

Sokszor szoktam pl. omeglén beszélgetni németekkel, amit amúgy azért kezdtem el, mert nyelvvizsgázok németből meg jövőre emelteznem is kéne belőle és úgy voltam vele, beszélgetés közben több mindent tanulhatok, mintha leülnék bemagolni pl. egy könyvet, de mostanában nem nagyon tudnak úgymond újat mondani, mármint olyan szavakat vagy kifejezéseket, amiket nem értenék, szóval már csak szimplán azért chatelek némtül, német emberekkel, mert szeretem magát a nyelvet.

De amikor elkezdek valakivel beszélgetni, csak addig vagyok érdekes neki, amígy nem mondom el, hogy nem akarok sexchatelni meg meztelen képeket küldözgetni magamról...Sokan már akkor kilépnek, amikor azt mondom, hogy nincs snapchatem...Aztán ha mégis sikerül találnom valakit, aki nem perverz dolgokról akar beszélgetni, sose vagyok elég érdekes vagy nem tudom, mert sokszor az lesz a vége, hogy csak én kérdezgetek meg én próbálom a másikat megismerni, de ők még annyit is b4sznak megkérdezni, hogy hol lakok pl., de én meg már tudok róluk egy csomó mindent és amikor abbahagyom a kérdezgetést és várom, hogy ők is érdeklődjenek felőlem, kilépnek.

Vagy a 3. eset, ami egyben a legfájdalmasabb is amúgy xd, amikor valakivel tök jól elbeszélgetek és utána mégse kéri el pl. a skype-nevemet...Vagy volt, hogy beszélgettem egy fiúval és mondta, hogy már fáradt és megy aludni, erre kérdeztem, akar-e máskor is beszélgetni és mondta, hogy jófej vagyok, szóval miért ne, erre végigkérdeztem egy tucat ilyen alkalmazásról vagy közösségi oldalról, hogy van-e neki, de mindegyikre azt mondta, hogy az sincs, aztán kérdeztem, van-e whatsapp-ja, amire azt válaszolta, hogy igen, de nem adja meg a számát idegeneknek...És nem is kérdezett vissza, hogy akkor én neki megadom-e az enyémet..Csak annyit írt, hogy hát ez van, megy aludni, helló, azért jó volt velem beszélgetni..

Ennél már csak az hihetetlenebb kb, hogy ezen az oldalon csomószor vannak ilyen kérdések, hogy "Akar valaki barátkozni?" és egyből jön rá vagy 30 válasz, de amikor én egyszer kiírtam egy ilyen kérdést, alig válaszoltak vagy 2-en-3-an és azokkal is MAXIMUM odáig jutottunk el, hogy ki merre lakik és utána vissza se írtak..Meg senki nem írt privát üzenetet se, mások meg azért panaszkodnak ezen az oldalon, mert sokan írnak nekik üzenetet és már unják, én meg örülök, ha vagy félévente egy kib4szott új üzenetem jön...És még olyankor is általában kiderül, hogy a gyakori küldte -.- Mintha már akkor zsigerből utálnának az emberek, amikor még semmit nem is tudnak rólam, csak a névtelenül kiírt kérdésemet olvassák..

Mi lehet velem a baj, amiért mindenkinek csak max. unaloműző vagyok és nem akarnak közelebbről megismerni?


2017. máj. 22. 01:38
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Humor?


Olyan helyek, ahova amúgy nem unaloműzni járnak?


Ha hobbijaidon keresztül ismerkednél? Meg lenne a közös téma-szenvedély, hatékonyabb. Akár itt gyk-n.

2017. máj. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon hosszan írsz. Próbáld rövidebbre fogni, max harmad ekkora legyen egy adag, akkor lesz aki végigolvassa.
2017. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Valami nevet pöttyinthetnél magadról kezdetnek;)


A net az unaloműző és a felhasználók a fűszerek hozzá, de van pár kevés beszédes ember is azért, akik időnként fellesnek, majd élőben élnek inkább és nem itt-ott pötyögve.Keresd azokat.


Elsőre ennyit valóban ne írj, mert egy hegy a törpére esett-eset:DDD

Mondjuk valakinek már 4 rövid mondat is trauma...megszokta az 1 szavas mondatokat:DDD

2017. máj. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Húúú de rohadt hosszú ez a sztori, inkább nem olvasom el.
2017. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert most is csak nyafogsz, panaszkodsz és sajnáltatod magad. Az ilyen pesszimista és energiavámpírokat a legtöbb ember ösztönösen kerüli. Tanuld meg kicsit visszafogni az érzelmi kitöréseidet és a lényegről beszélj, nem kell a körítés. Főleg nem az ismerkedések legelején.
2017. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Firedoom ***** válasza:

Ismeros helyzet azzal a kulonbseggel, hogy nekem sikerult kialakitani egy masodik barati kort egy itt megismert srac reven. Meg csak az sem kell, hogy kozel lakjon az illeto, eleg ha annyi tema van hogy naponta legalab egy, szepen megfogalmazott es hoszabb levelet valtunk wgymassal. Ilyenre is volt pelda, de ilyen olyan okok miatt megszakadt a kapcsolat.

Ezen kivul sok mindent nem tudok hozzafuzni. Ha szeretnel tenni wgy probat akkor irj es beszelgethetunk.

2017. máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos valóban lehet, hogy túl sokat írsz/beszélsz néha és a másik fél úgy érzi háttérbe szorul... Meg az is fontos, hogy mindig probálj reagálni azokra amiket mondanak neked, akkor a másik elhiszi, hogy érdekled, és nem lesz olyan lapos a beszélgetés.

Egyébként: gyakorolj és ne add fel;)

2017. máj. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előző válaszolókkal.

Meg ne feledd sok ember eleve unaloműzésből jár az internetre, szóval nem csoda ha összeakadsz velük.


Én is hasonlítok rád, mármint a hibákban: Hosszan írok, néha meg túlságosan kitörnek rajtam az érzelmek. Úgymond energia vámpír is sokszor vagyok... De igyekszem javítani.

Nem hinném hogy jó beszélgető partner vagyok, de ha úgy érzed beszélgetnél egy 15 éves lánnyal, akkor nyugodtan írhatsz.

2017. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!