Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyan emberek akik...

Vannak itt olyan emberek akik csunyasaguk, vagy eszbeli kepessegeik miatt (ez sok fele keppen ertendo) hatranyban vannak az eletben? 29/f

Figyelt kérdés
Es ha igen,akkor milyen hatranyban vagytol...
2017. máj. 23. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
igen buta is vagyok es csunya is, nincs se munkam se nom.
2017. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ma 19:13 Es hany eves vagy?
2017. máj. 23. 19:22
 3/7 anonim válasza:
100%
Én úgy érzem, hogy hátrányban vagyok. Túl okosnak és komolynak tartanak, mert nem megyek bele mindenféle h*lyeségbe és minden tettemet többször véggiggondolom. Nem vagyok nagyképű és okoskodó, csak nem vagyok h*lye p*csa. Ez pedig a mai világban, főleg a korombeliek között ez nem jó "ajánlólevél". 23/l
2017. máj. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-mas válaszoló mintha csak én írtam volna :D Engem is túl komolynak és nagyképűnek gondolnak az ismerőseim csak azért mert tudok nemet mondani a hülyeségekre.
2017. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ma 19:35 Pedig az a normalis amilyen te vagy!Sajnos a h.ulye pitsakbol tobb van :/...Ettol meg a sarkadik sem ernek fel!
2017. máj. 23. 20:15
 6/7 anonim válasza:

3-as vagyok: akkor örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel :D


Köszönöm, jól esik, hogy ezt mondod, és én ezt tudom is, de hiába csinálom én jól, hogyha a környezetem legnagyobb része ezt nem így fogja fel.

2017. máj. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Én az észbeli képességeim miatt vagyok nagyon nagy hátrányban.
2017. máj. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!