Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mostanába elegem van mindenből...

Mostanába elegem van mindenből és mindenkiből. Nem tudom mit csináljak. Mit tegyek a jobb közérzetért? Értelmes válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
És nem a szüleimmel élek lehet,hogy ahol most vagyok onnan gyerekotthonba megyek.Mit tegyek,már nem bírom????????Öngyilkosság??????

2017. máj. 29. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Írd! Mond el a teljes sztorit és akkor segítünk!
2017. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se legyél öngyilkos!Az semmit sem fog segíteni, viszont sokat árthat. Írd le, hogy konkrétan mi a baj!
2017. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van, ha elmondod a teljes történetet, akkor tudunk neked segíteni! Az öngyilkosság pedig nem megoldás, mindig van lehetőség kimászni még a legkomolyabb helyzetekből is. Ne aggódj!
2017. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent
2017. máj. 29. 19:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Anyám lelépett amikor 3 éves voltam,vannak testvéreim,de egyik se itt él.Anyum felől csak,egyikkel tartom a kapcsolatot.Apum elkezdett inni,amiután anyum lelépett,de egyszer ütött hozzám és akkor is majdnem feljelentette magát.Mamám 88 éves,én a nagynényémnél vagyok,de ő is lebetegedett.Most 7.-es kéne legyek,de visszamaradtam,mert a Müvészeti-be mentem,ahova kellett felvéteil,ezért visszamardtam.Ott 1-5 osztályba voltam,de onnan is elkellett mennem,mert egyik osztálytársam orvos lánya volt.És most nem tudom mi van,de...én se tudom,csak belül fáj.
2017. máj. 29. 19:37
 6/7 TuwYx válasza:

Az olvasás menekülést biztosít a való világból. Egy kicsit mindenkinek szüksége van erre, hogy megőrizze a józan eszét.

~Kim Holden~

2017. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma is egész nap olvastam.
2017. máj. 30. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!