Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, ha már teljesen...

Mit csináljak, ha már teljesen elment az életkedvem?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, se barátnő (soha nem is volt), nagyon magányosnak érzem magam. Igazából semmi örömöm nincs ebben az életben. Kb 5 éve kezdtem ezt érezni, hogy szar az élet, de mindig abban bíztam, hogy idővel változni fog, de sajnos nem így lett. Egyre szomorúbb vagyok emiatt, és már semmi kedvem nincs az élethez. Úgy érzem, hogy egész életemet magányosan fogom élni. De én szeretnék majd feleséget, gyereket. De ez csak álmom marad sajnos.:(

Van még esélyem arra, hogy egyszer még boldogan fogok élni?

És azt veszem észre, hogy mindenki utál, a szüleim se szeretnek, testvérem se, a néhány ismerősöm is sz.arik rám az a 3-4 akit ismerek.


2017. jún. 11. 12:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Mit teszel azert, higy visszajöjön az életkedved? Mit teszel azért, hogy lehyen barátnőd, családod? Mit teszel azért, higy szeressenek az emberek?

Ezeket válaszold meg magadnak, de le is irhatnád.ide is, hogy legalább lássuk, higy probálkozol, es nem csak rinyálsz.... sajnálatból senki nem lesz a csajod, sajnálatból senki nem fog őszintén szeretni.

2017. jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Próbálok mindenkivel normálisan viselkedni, de lesza rnak az emberek. Mintha levegő lennék.:(

Az életkedvem pedig mostanában érzem hogy kezd elmenni, emiatt, hogy utál mindenki, és egyre rosszabb.

Próbálok erőt venni magamon, de hogy már 5 éve csak rossz dolgok történnek velem, emiatt kezdem feladni.

2017. jún. 11. 12:34
 3/16 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni, hogy 20 éves vagyok.

Mindig azt mondják, hogy minden rossz után jön valami jó, de én ezt nem így tapasztalom.

2017. jún. 11. 12:37
 4/16 anonim ***** válasza:

Semmit, én 5 évvel többet is megértem életkedv nélkül.


Én élvezem a mindenkori helyzetemet.

Nem vesz komolyan senki, de ez lehetőség is arra, hogy pozitív meglepetéseket okozzak.

2017. jún. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Meg az is annyira rossz, hogy 15-16 évesen már sokaknak van barátja/barátnője, és boldogak. Én pedig 20 évesen azt sem tudom, hogy milyen szerelmesnek lenni.:(
2017. jún. 11. 13:01
 6/16 anonim ***** válasza:

"Megpróbálsz mindenkivel normális lenni"?

Ez mi? 😂😂

De még mindig nem irtad le, hogy mi az amit teszel, hogy ne igy lenne....

Egyelőre a sirankozós vagy, aki semmit nem tesz azert hogy kijöjjön belőle, mert neki a siránkozás, az önsajnáltatás a lételeme.

2017. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát pedig az ilyeneknek komoly esélye van egy életre szóló kapcsolatra.


A lányok egy része vonzódik a sokmindent túlélt férfiakhoz.


Nagyjából mostanában fogod megtalálni, nyisd ki a szemed és ne törődj a múltaddal.

2017. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

7#

Sok mindemt túlélt.... ne röhögtess már...

Pont higy az ilyen nem kell semmi nőnek....

2017. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#6 miért is kéne bármit is tennie?


Más se tesz sokat az ügy érdekében, mégis vannak barátai, ismerősei.

2017. jún. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Azért kéne tennie, higy ne legyen ilyen nyomorult, vagy ha nem tesz semmit, akkor ülljön otthon kussba.... ne rinyáljon...

De mivel rinyál, ezért feltételezem neki ez nem jó, és az hogy évek óta ilyen valamit csak kellene tennie.....

2017. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!