Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen elment az életkedvem,...

Teljesen elment az életkedvem, kilátástalan a jövőm, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre rosszabb kedvem van, folyamatosan itthon vagyok egyedül, semmit nem eszek, nem találkozok senkivel, nem is nagyon beszélgetek már emberekkel a szüleimen kívül akikkel váltok napi pár mondatot, nem járok iskolába mert lediplomáztam, de nincsen munkám sem mert képtelen vagyok bármit keresni. Egyszerűen szörnyen érzem magam, nincs erőm semmihez, nincsen senkim akivel bárhova mehetnék, szerintem semmiben nem vagyok jó, tényleg semmim és senkim nincsen, még annak se vagyok fontos aki annak mondott és most úgy érzem, hogy ott tartok, hogy nincsen értelme az életemnek. Hiszen, nincsen kiért éljek, nincs aki szeretne, aki velem akarna lenni és akinek hiányoznék.


Az elmúlt két évem egyre rosszabb és rosszabb, folyamatosan csak mélyebbre kerülök. Innen van kiút? Vagy van egyáltalán értelme a kiútnak? Bárki járt már meg hasonló utat?


22 éves vagyok, itt érjen is véget az életem?


2017. márc. 2. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

mélyponton vagy, de innen neked kell felállni...

milyen szakot végeztél? szüleid hogy viselik, hogy nem keresel munkát?

mit csinálsz szabadidődben? mi érdekel?

valahol csak tudsz emberekkel társalogni, akár itt levelezni, akár élőben beszélgetni...


24F

2017. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nekem kellene felállnom és szerintem sikerülne is csak olyan sok rossz történik velem mostanában amik mindig visszarántanak.


Közgazdász lettem, dolgoztam már sokat eddig is, szerettem is amiket csináltam viszont most olyan érzésem van, hogy senki nem akarna engem alkalmazni, teljesen önbizalom hiányos lettem ilyen téren is.

A szüleim nem erőltetik a munkavállalást, néha mondják ha találnak valamit de látják rajtam, hogy nincs minden rendben velem.


Igazából csak szabadidőm van, van egy kiskutyám, vele vagyok de semmi értelmeset nem csinálok mert még a szobámból sincs kedvem kimozdulni jelenleg.

2017. márc. 2. 11:42
 3/11 anonim ***** válasza:

#2:

régi barátok/barátnők?

valakivel csak eltudnál menni erre-arra beszélgetni, vagy programot szervezni


24F

2017. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam már a régi barátokat felkeresni de mindenkinek van párja, mindenkinek megvan a saját élete és már rám nincsen idejük, max egy pár napig de aztán újra feledésbe merül minden :(
2017. márc. 2. 11:47
 5/11 anonim ***** válasza:

akkor ki kellene mozdulnod itt a jó idő...

biztos van olyan hely a környékeden ahova eltudnál menni, a kutyádat eltudnád vinni sétálni...

először is zökkentsd ki magad ebből a monotonitásból...

ha bezárkózol nem lesz jobb!

kutyával am is elég gyorsan lehet ismerkedni más kutyásokkal, szóval még jól is jöhet ez a program...


24F

2017. márc. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, ehhez előbb ki kellene rakni a lábad a szobából. Mondhatunk akármit, ha siránkozol és nem cselekszel akkor feleslegesen jártatjuk a szánkat. Vidéken élsz? Ha igen, olyan szép idő van, miért nem sétálsz a kutyáddal? Erdőn mezőn stb. Az a baj, hogy van időd gondolkodni hülyeségeken. Én is ilyen voltam amikor nem volt munkám. Keress valamit aki lefoglal. Barkácsolj, mondtam fentebb a kutyás dolgot, olvass, segíts a szüleidnek, csináljatok apukáddal valamit otthonra (kocsit bütyköljetek, csináljatok mittudomén teraszt, kinti bútort, újítsatok fel régi dolgokat, ültessetek fákat). Anyukádnak segíts virágot ültetni vagy főzni, rajzolj, keress a neten vagy könyvekben olyan témákat ami érdekel és tanulj, tanulj nyelvet a netről. Ilyesmi. De a legtöbbjéhez ki kéne mozdulni.
2017. márc. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Pedig szeretném megfogadni a tanácsokat és az ötleteket, azért is kérdeztem. Köszönöm is a válaszokat, tudom jól, hogy a legrosszabb ha folytatom ezt a hozzáállásomat mindenhez viszont nagyon nehéz változtatni bármin is jelenleg de megpróbálok valamit tényleg tenni mert ilyen állapotban még dolgozni se tudnék egyből.

De köszönöm nektek!

2017. márc. 2. 12:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon sok mindened van,amiért mások bármit megadnának.Van egy erős diplomád,szerető szüleid,otthonod,kutyusod.Ezek szuper dolgok,meg kell becsülni és örülni nekik.Valószínű hogy hajlamos vagy a depresszióra,azokból amiket írtál.Mert egy ennyi idős fiatalnak nem ezek szoktak általában a gondjai lenni.Nem értem hogy tudtál már ilyen hosszú ideje így kikerülni az életből,hisz az iskolában biztos sok osztálytársat és barátot szereztél,ismertél meg.Vágyódsz kapcsolatra,szeretetre,magányosnak érzed magad.Muszáj nyitnod valamerre,akár egy új meló vagy valami,ott rengeteg embert megismerhetsz,talán a nagy őt is.Sok szerencsét,ne gubózz be,próbálj nyitni mindenképp.Eleinte nehéz lesz,de be fog az indulni. :-)
2017. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Esetleg randizhatnál.
2017. márc. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#8: Igazad van és köszönöm nagyon :)


#9: Szerintem ha nem érzem jól magam akkor más sem fogja magát jól érezni velem, ráadásul ha én saját magamat alig tartom valami akkor más sem fog szóval így a randizás kizárt de köszi a tippet :)

2017. márc. 3. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!