Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kötelező g. nek lennem, ha...

Kötelező g. nek lennem, ha csak úgy szeretnek?

Figyelt kérdés

Alapból egy szerény, csöndes, felénk, nyugodt ember vagyok szeretem a szép dolgokat néha meg egy virág is tud tetszeni..de amikor valaki ezt a felemet látja eldob, lenéz, csicskának tart. Lehet a külsőm miatt van mert izmos vagyok meg magas és rohadtúl nem tükrözi azt hogy mennyire kis törékeny egy hülye gyerek vagyok...tényleg bárkitől megtudom védeni magam sokszor volt is rá példa, de egy szóval padlóra lehet küldeni lelkileg ha olyan.


A csajok tény futnak utánam, de csak amikor k....og vagyok és egyáltalán nem érzem magam ettől többnek picit jólesik, de folyamat csalódok saját magamban ilyenkor..az emberek is,haverok akkor szeretnek amikor kihasználom őket. A helyzet az hogy ez miatt már totál megváltoztam, verekedős lettem a csajok érzéseivel csak játszok ez miatt( de ez nekem is szar) az emberekkel is alapvetően csak játszok...nem vagyok jól lelkileg szeretek adni, de senkinek nem kell a JÓ. Hiába tisztelnek, ismernek tudom hogy nem engem hanem amit képviselek amúgy hulladéknak tartanának.


Egy megfelelési kényszer az egész. Van értelme ilyen külsőségek között élni? Hogyan lehet ebből kiszakadni úgy hogy ne egyedül maradjon az ember? Vagy meg az is jobb ennél? Sokszor fognám magam és elhúznék a pi....ba.


Van meg valaki ilyen helyzetben, vagy tudja valaki mi a megoldás?


2017. jún. 18. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen megjátszásnak nincs semmi értelme. Látszattal látszatkapcsolatokat vonzanál be, így meg talán nehezebben, de találsz majd egy igazi párt. Talán nem jó helyen keresgélsz, tévhit, hogy a csajok többsége a k*csögöket szeretné.
2017. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

Alfahimet játszas,mert az a menö.De én megértelek és igazad van!

Mert ha visszahuzódó az ember és halk,akkor azt eltapossák.

De te rájöttél arra,hogy kicsit bunkónak és gátlástalannak kell lenni és akkor az emberek "felsöbbrendünek" tekintenek...

2017. jún. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A jelenség adott de én inkább maradtam olyan amilyen nonstop jólesik aztán kevesebb haver, feleség, jófej rokonság.
2017. jún. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja rossz a válasz
2017. jún. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Igeri válasza:
Én is sokáig ígyéreztem magam. Igazából azt kell eldöntened, hogy mennyire akarsz népszerű lenni és kik között. Ha nagyon igényled, hogy sokan tartsanak "menőnek" akkor legyél gci, de szerintem attol nem leszel boldog. Szerintem legyél önmagad és ha ezért nem kedvel valaki akkor ugy járt. De hidd el, hogy akkor is lesznek olyanok akik kedvelnek ha önmagadat adod és így sokkal jobb emberekkel fogsz összebarátkozni.
2017. jún. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!