Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Barátkozós csoport Budapesten,...

Barátkozós csoport Budapesten, lenne rá igény?

Figyelt kérdés

Egy olyan csoportra gondolok, ahol összejöveteleket szerveznénk, és ahova jöhetne minden fiatal, aki magányosnak érzi magát, unatkozik, lelkizni akar, gyakorolni akarja a szociális viselkedést stb. Jöhetnének azok is, akik depisek, szociális fóbiások és hasonló problémájuk van, és azok is, akiknek nincs ilyen komolyabb gondjuk, egyszerűen csak hiányzik az életükből egy társaság. Így tudnánk segíteni egymást, születhetnének barátságok, de ha ez nem jön feltétlenül össze, akkor is jól érezhetnénk magunkat együtt, kimozdulhatnánk otthonról.

Van értelme megpróbálkozni egy ilyennel?



2017. jún. 23. 22:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Jelentkezem.
2017. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lennétek kb 3-an...a többi el se menne
2017. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát... én is egyedül vagyok, és szeretnék barátkozni, de szerintem akik ide írnak, többnyire frászt kapnának, ha sok ember lenne egy helyen, mégha hasonszőrűek is.

Másrészt azoknak tartanék találkozót, akik csak ismerkednének, viszont akik depressziósok, vagy egyéb komolyabb lelki, mentális bajaik vannak, az szerintem csak cirkuszt szülne.

2017. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A 3-as válaszolóval kell, hogy egyetértsek. Az alapötlet jó lenne, de ahogy leírtad nekem úgy jött le, hogy mindenféle mentális betegnek akarsz segíteni, ami egyrészt nem a te dolgod, másrészt el se mennének.


Aki meg hozzám hasonlóan azért menne el, mert szeret új embereket megismerni és kicsit szocializálódni, az nem érezné jól magát pár "defektes" ember között, és ezt nem sértésből írtam.

2017. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én benne vagyok, jól hangzik. :)
2017. jún. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Oké, akkor helyesbítek. Nem olyan mentális betegeknek szeretnék segíteni, akik orvosi kezelésre szorulnak és nagyon komoly gondjaik vannak. Inkább olyanoknak, mint amilyen én is vagyok, nekem is szociális fóbiám van, ami időnként megnehezíti az életem, illetve magánéleti gondjaim is, de közben pedig nagyon szeretnék ismerkedni. Már régóta ki akarok törni ebből a helyzetből, amiben most is vagyok, hogy nincsenek olyan rendes barátaim mint másoknak, akiket mondjuk elhívhatok moziba, kirándulni, vagy ha van olyan akivel van közös érdeklődésünk, akkor egy-egy közös programra. Nagyon hiányzik ez az életemből, de sajnos élőben nem megy, leginkább azért, mert mások nem tudnak a problémámról, nem várják meg amíg felszabadulok egy kicsit, azt sem tudom sokszor eldönteni, hogy ki az aki tényleg barátkozni akar velem, és ki az aki csak jófej, de amúgy már megvan a baráti köre ahol nekem nincs helyem... Egy ilyen helyen, ahol mindenki azért van ott, hogy barátkozzon, és gyakorolja, hogy hogyan tud nyitni mások felé, talán több esély lenne arra, hogy összebarátkozzanak páran. Szigorúan csak azoknak ajánlanám a csatlakozást, akik tényleg változtatni akarnak és teljesen komolyan gondolják. Ha ez valakinek több időbe telik, akkor megvárnánk, adnánk neki több esélyt, bátorítanánk. Aki pedig alapból barátkozós személyiség, annak nem lenne gondja. :)
2017. jún. 23. 23:06
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen, van rá igény, de jól hangzó nevet adj neki
2017. jún. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Benne lennék, de a sulyosabb problémákkal küzdő embereket, rényleg nem kéne belevenni, mert ahogy irták csak problémákat szülne.
2017. jún. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Én is benne lennék, hasonló a helyzet nálam is, mint amit a kérdező leírt a kommentjében.

Viszont a nagyobb társaságok engem is "meg tudnak ijeszteni", így én egy kisebbel kezdeném először...


23/L

2017. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem tekintettel arra, hogy itt senki sem nagy közönségkedvenc személyiség, lehet érdemesebb lenne csak neten tartani egy ilyen csoportot, és egyszerre max 4-4 fő találkozna, akik már valamennyire azonos gondolkodásúak. Az még valamennyire személyes tud lenni, de ha sokkal több visszahúzódót összeeresztesz... magamból kiindulva mindenki idegbetegen várná a végét 15 perc után :D Annak ellenére, hogy én is örülnék neki, ha lenne kivel mászkálni rendszeresen.


#3 , 22F

2017. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!