Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol lehet olyan csoportot...

Goodgirl12 kérdése:

Hol lehet olyan csoportot találni, ahol olyan típusú emberekkel beszélhetnék mint amilyen én vagyok?

Figyelt kérdés
Nehezen barátkozó, elég zárkozott tipus vagyok. Sose volt legjobb barátom vagy esetleg olyan barát féleségek. A suliban sokszor közösítettek ki, mert nen találtam meg a közös hangot velük. Néhány havernak mondható személy volt nekem, de végül mindig magamra maradtam. Az lenne a kérdésem, hogy esetleg tudtok-e olyan csoportot akár facebookon akár máshol ami kifejezetten zárkozott nehezen barátkozó embereknek van. Köszönöm előre is mindenkinek:)

2017. jún. 1. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen engem is érdekelne, de kétlem hogy van ilyen hely csoport vagy bármi is számukra. F/24
2017. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hozzatok létre egy fészbuk csoportot, ott szervezzetek közös programokat, pl. kirándulást, biciklitúrát, szalonnasütést stb. Biztos sokan vagytok így, és hátha egymásra találnátok.
2017. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Ja 2 zarkozott ember kozott sokkal egyszerubb baratsagot letesiteni mint egy zarkozott es egy nyitott. Mond meg oszinten elhiszed, hogy 40 zarkozott ember elmegy barhova is kirandulni?
2017. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így belegondolva elég szürreális lenne, de hátha...
2017. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hét én is zárkózott vagyok de eszembe nem jutna ilyen csoportot nyitni, valahogy pont szembe megy azzal ami vagyok.
2017. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem akartok változtatni a zárkózottságotokon?
2017. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ez olyan dolog, hogy ha akarnám megtehetném, de nem akrom.
2017. jún. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
6-os. Valójában az introvertáltak nem 0-24 bezárkózóak. Képesek az introvertáltságból kiszökni egy rövid időre és úgy viselkedni, mint egy extrovertált, de csak ideig óráig. De alapból nem tudnak az introvertáltság ellen mit tenni. Max elfogadni.
2017. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!