Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem tudok megtartani...

Miért nem tudok megtartani senkit magam mellett?

Figyelt kérdés

Nem szeretném nagyon részletezni a dolgot. 12 éves korom óta folyamatosan kerestem magam mellé valakit. A figyelemhiány, és a szeretethiány nyomában amit sajnos szülőktől nem kaptam meg. 14-15 éves koromig ezzel tökre jól elvoltam. Tényleg klasszul boldogultam. De 7 hónapja egyszerűen senki nem fog meg. És úgy érzem, hogy üres vagyok, teljesen mintha ki lenne szipolyozva a lelkem. Nagyon furcsa és szörnyű érzésnek tudom leirni. Szóval, ha valakinek van valami tanácsa, legyen szives megosztani velem!

16/F



2017. jún. 24. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt egy tolmács Amerikába, úgy hívták Thomas :) jah és sajnos a te ügyedben nem tudok segíteni kedves kérdező
2017. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hehe! Azért köszönöm, hogy vetted a fáradtságot és kommenteltél!
2017. jún. 24. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy a kérdésedre választ tudjak adni kicsit beszélgessünk. Elgondolkoztál azon, hogy lehet nem veled van a probléma?
2017. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gésagólyó üresség ellen megfelelő aktivitást teremt.
2017. jún. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha gondolod írj és akkor beszélgetünk hátha tudok majd segíteni:) 15/l
2017. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Van az úgy az emberrel, hogy akár évekig senki nem képes olyan hatással lenni rá, hogy azzal az adott személlyel akarjon lenni.

Idővel szerintem mindenkinek adódik olyan személy, akit komolyan meg akar ismerni, de a keresést erőltetni nem érdemes.

23/F

2017. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!