Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért csak rossz dolgok...

Miért csak rossz dolgok történnek velem?

Figyelt kérdés

Megszűnt a munkahelyem,fél éve nincs senkim..és nem értem az okàt,nem vagyok ronda és normàlis is vagyok az emberekkel.

Most úgy érzem ,hogy vége az életemnek!

23/l


2017. jún. 25. 17:40
 1/4 anonim válasza:

Negatív hozzáállás szerintem.Vannak ilyen ismerőseim és valóban, a lehetséges legrosszabb történik velük. Törj ki! Ne hagyd hogy ez legyen veled.Itt a legnagyobb baj hogy GYK n teszel fel kérdéseket a helyett hogy ismerkedni mennél. Szedd össze magad.Menni fog.

Ugyan ilyen helyzetben voltam egy évig.

Aztán arra gondoltam hogy nem különbek nálam az emberek.Jó vagyok.

Közben lett barátom, barátaim,programjaim. El kell hinned hogy értékes vagy és jó.

2017. jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mig nem az utcán landolsz,addig nem hiszem olyan rossz sorsod van,és gondolom szüleid tartanak el....szal ezen gondolkozz el,meg hogy miként tudsz előrébb jutni az életben.talán keress munkát elsősorban.ohne rinya....
2017. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd úgy, hogy ennél sokkal rosszabb sorsok is vannak, de talpraállnak, csak kitartóan csináld, küzdjél, amiben hiszel és előbb utóbb sikerrel jársz.
2017. jún. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mogyesz snapsz ***** válasza:
Fel a fejjel, fogsz találni új munkahelyet és új párt,motiváljon hogy egyszer már sikerült sikerülni fog újra, nekem sincs munkám párom meg még életbe nem volt mégsincs vége az életemnek... 22f
2017. jún. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!