Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van még itt olyan, aki egész...

Van még itt olyan, aki egész nyáron otthon ül és nem megy sehova?

Figyelt kérdés

Akár iskolás és nyári szünet van, akár dolgozik, és a szabadidejében...


És miért?


2017. jún. 26. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van. Egyrészt nem is mehetnék sehova, másrészt nincs kivel. 16/l
2017. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Peldaul en. Itthonrol dolgozom, es 2 honapig nem is voltam jol szoval itthon voltam. Hamarosan a baratom is elutazik egy honapra. Szoval van egy ket baratno de nekik is van sajat eletuk. Ez van :-) Es te miert?
2017. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy egész nyáron, de valószínűleg elég sokat fogok otthon ülni.

Egyrészt nem nagyon van mit csinálni a városomban, másrészt nem nagyon van kivel.


18/f

2017. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Psycho ***** válasza:

Attól függ mit értünk az alatt, hogy sehova. Ha azt, hogy nem lesz nyaralás, akkor igen. Utóbbi 10 évben jó ha 1-2x voltam. Jó lenne, de legszívesebben barátokkal mennék, és sajnos nem nagyon engedhetik meg maguknak :(


Ettől függetlenül azért eljárogatni erre-arra szoktunk, kisebb közös programok (foci, buli, mozi, közös kajálás stb.) azért vannak. Tehát az sem volna igaz, hogy 100%-ban itthon ülök csak.

2017. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, aki szó szerint nem megy sehová sem nyáron, tehát még egy program sincs.
2017. jún. 26. 15:42
 6/14 anonim ***** válasza:
Jelen. 16/l
2017. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én. Egyrészt azért, mert nem szívesen megyek emberek közé, másrészt azért, mert ami programok érdekelnek, arra mennek olyan családtagok, akiknek az itthon nem léte sokkal értékesebb, mint a programon részt venni.
2017. jún. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sokan vannak így.


Miért? Nincs kivel, nincs hova.

2017. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nincs kivel :(

15/L

2017. jún. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Most látom, mennyi hozzám hasonló ember van. Megpróbálkozom itt is az ötlettel, mi lenne, ha ennyi ember, aki nem megy sehová, bármilyen okból, ( és feltéve persze, hogy szeretne változtatni, kimozdulni, barátokat szerezni), elkezdene beszélgetni egymással, megismerni egymást, és lehetne akár közös programokat szervezni. Az a helyzet, hogy régóta szeretnék egy baráti társaságot, vagy akár néhány ember közt ha kialakulhat igaz barátság, milyen jó lenne tartalmasan tölteni a nyarat, élni. Program rengeteg van, igaz utazni kell hozzá néha közelebb-messzebb, de ennyit megér, ha van kivel. A bizonytalanságból és az itthoni magányból én legalábbis szeretnék kitörni, és ha másoknak is van kedvük kilépni a komfortzónából, szívesen beszélgetek, beszélgethetünk, szervezhetünk közös programokat :)
2017. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!