Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha nincsenek...

Mit tegyek ha nincsenek barátaim? Volt 1-2, de azok is sz*rnak a fejemre. Eléggé depressziósnak érzem magam, és nem tudom mit csináljak, lányoknál is ez a helyzet, most megyek közép-iskolába, és zavar hogy egész nap egyedül ülök otthon a gép elött.

Figyelt kérdés

2014. júl. 17. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha most mész középsuliba,akkor az egy remek alkalom,hogy barátokat szerezz;csak legyél nyitott,barátságos a többiekkel,és biztosan fogsz tudni új barátokat szerezni.
2014. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Szia!


Kezdj el foglalkozni magaddal, keress egy hobbit és fejleszd magad. Keress társaságot ezzel kapcsolatban.


Beszélgess fórumokon olyan témákban, ami érdekel.


Menj el önkénteskedni a városodban egy szervezethez. Ott is lesznek többen is. Most nem jut eszembe a honlap, ahol ezek fent vannak, de ha érdekel megkereshetem.


Szerintem.

2014. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,próbálok nyitott lenni,de nem veszik észre,pedig mindenhogy próbálkozok,de semmi.Próbáltam hobbit keresni,de semmiben se vagyok jó.
2014. júl. 18. 11:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát persze hogy nem vagy jó. Kezdd el, ami vonzz, és jobb leszel.
2014. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
a válasz mindenre a szerepjáték... te választod a témát, kort, helyet és megismerhetsz vele valakit... talán még komoly kapcsolat is alakulhat egy véletlenből
2014. júl. 19. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én most mentem 8. ba de nem nagyon zavar hogy nincs barátom. A gép előtt ülök néha megyek futni. Nem szeretem a társaságot.
2014. júl. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mintha magamat olvasnám
2014. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én is most megyek középiskolába, velem is ez a hejzet csak nekem van 1-2 barátom, ha gondolod írj, én szivesen leszek a barátod.:)
2014. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na sikerült haverokat szerezni? Vagy már az első héten össze vertek
2014. szept. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!