Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem, hogy minden tönkrem...

Úgy érzem, hogy minden tönkrement és már nem is lesz lehetőségem javítani. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, januárban államvizsgázok egyetemen. Visszagondolva az egyetemi és gimnáziumi éveim teljesen üresek voltak, mindig tanultam, mert a szüleim azt mondták, hogy aki tanul, annak jó lesz, de ez egy baromság, minden csak rossz lett. Az általános iskolai évfolyamtársaimat irigylem a legjobban. Amellett, hogy állandóan csajozhatnak, bulizhatnak még van pénzük is, autójuk és munkahelyük. Én gyakorlatomat töltöm teljesen ingyen, ami rettentő megalázó.


Egyre többen mennek férjhez vagy vannak eljegyezve, nem tudom, hogy lesz e még egyáltalán esélyem, hogy barátnőt találjak. Hiába a tanulás, szorgalmas munka, egy lánynak sem kellettem eddig, pedig mennyit meg mennyit próbálkoztam.

Barátaimat is egyre jobban elvesztem, mert másik városokban tanulnak és nem találkozok velük. Buliba nem járok, nincs kivel, még szimplán szórakozni sem.


Nem értem, akik meg állandóan piálnak, nem tanultak semmit az iskolában, stb., azoknak mindig minden összejön, csak azt nem értem, miért


2017. jún. 26. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert rendelkeznek olyan társas készségekkel, amikkel te nem.


Másrészt meg nem látod azt, hogy másnak sem könnyű. Egy dolgozó valaki szempontjából meg annak jó, aki tanul.


Harmadrészt. Nem innen kellene megközelítened az egészet. Hanem végre kicsit meg kellene ismerned magadat, hogy mi okoz örömet. És azokat a dolgokat csinálni és keresni. Nekem úgy tűnik mennél a tömeggel és zavar, hogy úgy érzed le vagy maradva. Ennek semmi értelmes. Kezd a nulla pontról.


ui: ez csak egyre durvább lesz. még az elején vagy :D

2017. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én meg 24 f vagyok nem jártam egyetemre, nem züllöttem, sokat melóztam nincs csajom de nem félek, hogy nem lesz ha akarok.


Neked is lesz csak tűzd napirendre mejd ha aktuális.

2017. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Örömet az okozna, ha mehetnék barátokkal, esetleg barátnővel egy-egy este kikapcsolódni, vagy szimplán sétálni barátnővel, hiszen amikor egy-egy alkalommal lejött egy-két lány sétálni, beszélgetni, az rettentő jó érzéssel töltött el....


Igen, rettentően zavar, hogy le vagyok maradva. Ennyi idősen semmit nem tudok felmutatni, pedig tényleg sokat tettem, hogy legyen belőlem valaki.


Amúgy mit tűzzek napirendre? Hogy lesz barátnőm? Mert ez már kb. 6 éve napirenden van, akkor kezdtem el próbálkozni először a gimiben. Szerintem ez aktuális most is, hiszen a szabadidőmből kitelne, csak hát lehetőség nincs.

2017. jún. 26. 18:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Részben átérzem a helyzetedet. Én 20 éves vagyok és jelenleg azért állok legtöbb volt osztalytarsamnal jobban tanulmányilag, mert a maganugyi életemet silánynak tartottam, és a tanulmányi ügyekben próbáltam / próbálom magamnak sikerélményeket szerezni. Szerintem te is ebbe estel bele. Csak hát igen, örökké nem ad ez erőt mert egyszer véget ér és mert az ember társas lény. Próbálj meg ismerkedni eljárni mindenhova és ragadj meg minden alkalmat amivel bármiféle kapcsolatot szerezhetsz. Persze ezt könnyű mondani, hisz van aki olyan szociális képességekkel rendelkezik h ezt simán megcsinálja másnak meg nehéz. Ha máshogy nem megy , próbáld meg neten. Én is neten találtam meg a barátnőmet,és bár tavkapcsolat , de azóta sokkal boldogabb vagyok, eltudodok menni helyekre vele.


Van a bulizós meg a nem bulizós fajta. A bulizosaknak azért jó mert könnyen ismerkednek a nem bulizós meg nehezen, és ha el is megy bulizni h megpróbálja, nem fog neki menni mert a többség a buliban bulizós típus. Ezért ugye a hozzád hasonló nem bulizós lányokat, embereket kellene találj csak ugye az meg nehez mert ez pont az a fajta akik nem igazán keresik a kapcsolatot. Sajna ez van :(


Most azt látod, hogy azok akik nem tanultak tovább, buliztak nekik minden jobb , előrébb vannak az életben. Most meg igen, de az idő előrehaladtával egyre inkább utol fogod őket érni, végül le fogod hagyni őket. Ha nem bufészakos vagy akkor magasabb lesz a fizetésed, és a szellemi munka fitten tartja az agyat és nem epiti Léna testet. 40 évesen te fiatalabbnak fogsz tűnni egy szakmunkás és 50 évesen nem.fogod fogni a vegtagjaidat h jaj de fáj

2017. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ez nem jó, hogy az lenne öröm, ha lenne barátnőd :D Ez nem lesz benned érdekes senkinek. Hanem az szépen felfedezni, hogy milyen jelleged van, milyen mag vagy, amiből milyen növővény nő ki és kinöveszteni. És ez a növény már lehet érdekes lesz másoknak. Dolgozd ki a magad részleteit. Könnyebb lesz kapcsolódni másokhoz is és boldogabb leszel akkor is, ha nem sikerül.
2017. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mogyesz snapsz ***** válasza:
Örülj neki jó úton haladsz, lesz diplomád lesz majd egy jól fizető állásod és minden a helyére áll :)
2017. jún. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mogyesz snapsz ***** válasza:
Ja és azoknak akik nem tanulnak semmit az iskolában nem jön össze mindig minden, én se tanultam aztán az érettségim szar lett, lett egy szar szakmám most munkanélküli vagyok sose volt barátnőm ha belegondolok barátom se, minden éjjel forgolódok nem tudok aludni,depresszió stb 22évesen, na ugye hogy nem jön össze mindnek aki nem tanul ?xD
2017. jún. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!