Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hozhat még meglepetéseket a...

Hozhat még meglepetéseket a sors? Vagy marad a megszokott rendszer?

Figyelt kérdés
Kedves nő ismerősöm szájából, annak telefonálása közben hallottam a következő szavakat: most azért mert kapott egy p+n+t stb... stb.. Tehát ebből kiderül, hogy az x férfi nem kapott idáig, de most rátalált a jóra. (talán a szerelemre is). Tapasztaltam már én is, hogy két fél igazán egymásra talált. Ez a sors keze is. De én például munkámból adódóan kapcsolatban állok egy olyan nővel, aki jóval idősebb nálam, de teljesen mások vagyunk. A hibáját nem ismeri el, rosszindulat, frusztrált, de közben van akivel normálisan viselkedik. Azért mert valaki nem ért vele eggyet háborúzni kell? Nem tudják elviselni egyes emberek, ha valamiben nem lehet igazuk. Ez egy olyan nő, aki mondhatni, egy igazi hús-vér nő. És nem élhet tökéletes nemi élete, mert egy nála is jóval idősebb emberrel él, annak házában. Olyan emberrel, aki nem lehet képes már kielégíteni egy ilyen nőt. Max puszilkodni. Naggyából. De képes volt a nő beállni egy nála idősebb töketlenhez, mert annak háza van és nem kell lakbért meg rezsit fizetnie. Saját késztetését a szexualitásra vagy feladta vagy nem kívánja. De rengeteg ilyen példa van. nem vállal felelősséget a nő vagy akár nem is dolgozik. A biztonság a fontos. És mi van a nemi élettel? És az ilyen tipusú nők utasítanak vissza frusztrációbol, a náluk próbálkozókat, mert nem adnak házat alájuk meg kocsit. kérdezem én. Miért nem válla közösen terhet egy nő és szexel, ami az egészséges életmódhoz tartozik. Én megláttom , ő meglát és vége. Van gyűlölet bőven. Mert ő egy oylan nő, aki azt akarja , hogy anyagilag istápolják, megnevettessék, megértsék, csak a saját hibáját nem viseli el. Én meg pont ellenkezője. Mert nekem is lehetnek problémám. Én is szeretném , hogy valaki megértsen. Undorító ez a nő. Ezek a segges-melles nők, személyiségproblémásak, csak a testükért cserébe, őket kiemelik és elfogadják, kiállnak mellettük. Mert ők nők. És ha egy férfinek van problémája? Ő nem ember? Persze, hogy ellentétek vagyunk. Nem csodálom. De, hogy legalább olyan szintre emelkednének a nők, hogy megártsenek dolgokat, akkor nem lennének ennyire önzőek és egysíkúak. Mindig az ilyen tudat alatti beteg, rosszindulatú, nem reálisan gondolkozó nők jutnak körém. Valami normális ember, aki tetszését fejezi ki és tud egy húron pendülni. Hát olyan nem akad mindenhol. Az biztos. Egyik szeme sír, a másik nevet ha látom, hogy valakinek összejön egy kapcsolat, akár ideig óráig. De szomorú, hogy idiotizmus van és ezerszer több esély van a rosszra , mint a jóra.
2017. jún. 30. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A sors hozhat meglepetéseket. Az a dolga, csak hordja, csak hordja az embereknek a meglepetéseket. Jót, vagy rosszat, meglepetést, mint a Mikulás, diót, mogyorót, de néha virgácsot is.
2017. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Téged nem kitiltottak tegnap? Nem bírod ki hogy ne nyomasd a mondókát, de nem ér semmit mert úgyis törölni fogják ezeket. Valahogy még nem esett le neked hogy hiába indítasz itt egyszemélyes háborút, egyrészt senkit nem érdekel, másrészt feleslegesen téped a szád mert el sem olvassák és törölni fogják.
2017. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mellélőttél. Nem tiltottak ki. Ahelyett hogy marakodnál, inkább lépj át másik fórumra.
2017. jún. 30. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!