Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Már 22 éves vagyok és mégsem...

Már 22 éves vagyok és mégsem jön össze még egy szemkontaktus sem. Próbálok kezdetben szemmel flörtölni, nézegetem a csajokat is, de semmi. Mindig szemezgetek és kiderül, hogy mindenki foglalt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már nincs sok kedvem, kipróbáltam kinézek valakit és pár percre kiderül van barátja. :(

2017. júl. 14. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Írj privátot segítek megoldani a problémádat 😊
2017. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de szerintem túl feltűnően bámulod őket. Azt a többség nem szereti. Gondolom, nem vagy egy Adonisz. (Bocsi.) Ne bámuld, hanem menj oda hozzá, mondjuk ha együtt vártok egy buszmegállóban, kérdezz tőle valami semleges dolgot elsőként, ha a lány nem utasít el kapásból, akkor már nem veszett fejsze nyele. Amint írod, kiderül, hogy mindnek van barátja, amint elkezdtek beszélgetni. Lehetséges, hogy ez sem véletlen, még az a lány is azt mondja, akinek nincs is bartja. Ezért: nem lehetséges, hogy a stílusoddal van a baj? ... Vagy túl félénk, vagy túl rámenős vagy? Nem tudom, mert erről nem írtál, hogyan ismerkedsz.
2017. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia. Nem vettem megbántásnak, de én csendes vagyok nagyon is. Ültem és hallgattam a zenét, nézelődtem ki és a vonaton az embereket. Nem mondanám, hogy feltűnően. Inkább csak gondolkoztam és hallgattam a zenét.


Odaülni, meg szerintem gáz, ott beszélgetnek a barátnőivel. Meg a vonaton mindenki hall mindent.

2017. júl. 25. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!