Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert van az hogy ilyen...

Miert van az hogy ilyen dolgokon merengek?

Figyelt kérdés

Mar egy ideje olyan dolgokon merengek mint pl: elkepzelem hogy setalok utcakban,varosokban es az teljesen kihalt, mohasodott, belepte a termeszet es egy ember sincs korulottem. Vagy olyanokat hogy egyedul motorozok hosszú utakon, es senki sincs rajtam kivul a foldon csak en es megyek ameddig jol esik. Olyanokat is szoktam hogy regi korokban vagyok ahol alig vannak emberek es elkepzelem ott hogyan ervenyesulnek. Nem csak merengeni de van mikor ilyet is almodok.

Miert van ez?



2017. júl. 18. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szocializálódási problémáid lehetnek. Aszociális vagy, esetlen szociális fóbiává fejlődött ez. Ki kéne kutatni, miért állsz hadilábon az emberekkel.
2017. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Háát az viszont ténleg tény hogy már túl vagyunk szaporodva a földön, szóval talán nem lenne olyan rossz ha valamivel kevesebb ember élne a bólygon mert így rengeteg a fogyasztás.
2017. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!