Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha beleőrültem a...

Mit tegyek ha beleőrültem a magányba?

Figyelt kérdés
Olyan szinten magányos vagyok és a kutyának se kellek hogy most, nyáron, azt hiszem megőrültem. És még öngyilkossági gondolataim is vannak. Mit tegyek?
2017. júl. 27. 11:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Ismerkedni hiába próbálok, eddig még mindegyik próbálkozás kudarcba fulladt az életem során. Két ember van aki kitart mellettem látszólag, de igazából ők is sz*rnak rám
2017. júl. 27. 11:44
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem őrültél meg. Foglald el magad, csinálj valamit. Egyedül is lehet. Olvass, internetezz, játssz, járj kondizni, moziba, múzeumba, takaríts, főzz, közben hallgasd a rádiót, hallgass hangoskönyvet, tanulj nyelvet, vállalj kutyasétáltatást, járj el idősökhöz beszélgetni, segíteni ...
2017. júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Probálj imátkozni..sokat segít
2017. júl. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Képzelj el embereket és beszélgess velük. Én is azt csinálom. Ülök az agyamon egész délután és beszélgetek nekik. Van, hogy imádjuk egymást, van, hogy összeveszünk. Szoktam nevetgélni. Még mutogatok is néha. Tök jól el lehet lenni velük.
2017. júl. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es, na képzelt emberekkel beszélgetni, az már tényleg egyenes út a megőrüléshez! Keress magadnak valódi embereket, akárkiket, az eladót, a postást, a szomszédot!
2017. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Merre laksz? Hány éves vagy?

Én is ebben a cipőben járok.

2017. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
2017. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen dolgok után érdeklődsz? Mennyi idős vagy?
2017. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is magányos vagyok, de nem igazán jár az eszem ezen. Ezért megölni magad?:D Te igazából gyenge vagy ez az öngyilkossági gondolataidnak a gyökere. Ezen változtass és ne függj másoktól, tanulj meg két lábon állni mások segítsége nélkül.
2017. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!