Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol tudnék magam mellé találni...

Delusion kérdése:

Hol tudnék magam mellé találni valakit éttermek, szórakozóhelyek etc. Meglátogatására?

Figyelt kérdés

Nagyon rövid leszek, mert senki nem szereti a hosszú részletezéseket, és én sem szeretném senkinek sem az idejét pazarolni.


Tudom, hogy ez így kontextus nélkül nehezen értelmezhető, de egy olyan emberre lenne szükségem, akivel meglátogathatnék elegánsabb éttermeket, bárokat, elmehetnék az Operába, vagy, hogy ne legyen teljesen felvágós szaga ennek az egésznek, elmehetnék egy nordic walking túrára vagy egy dunaparti sétára. A kapcsolódó költségeket konszenzus és közös szimpátia alapján adott esetben állnám én.


Felesleges túlgondolni a fentebbit, nem vagyok újgazdag, nem piramisjátékba akarom az embereket beszervezni, és végképp nem randizni/párt találni/szexelni akarok, nekem ez soha nem ment, és arra az általános csatornákat ismeri mindenki.


Egyszerűen csak unalmasak a hétvégéim, és nem igazán látom életszerűnek a fentebbi történet eladását egy tetszőleges lánynak mondjuk a kisföldalattin...


(szóval ilyen az, amikor "nagyon rövid" vagyok)


2017. júl. 30. 17:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Ez most nyilván tele lett helyesírási hibákkal, sajnos idő előtt elküldtem véletlen.
2017. júl. 30. 17:26
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem erre vannak azok a gyerekek/fiatalok akik sugardaddykkkel szórakoznak?
2017. júl. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Megkérted már a barátaidat?
2017. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló,


Nyilván nem tudhattad, mert nem tértem ki rá, de húszas éveim közepén járok, teljesen komolytalan lenne a fentebbi réteggel egy lapon említeni. Szerintem nyugodtan fogalmazhatunk úgy is, hogy én is még bőven gyerek vagyok, maximum egyelőre kicsit szerencsésebb voltam az élet bizonyos aspektusaiban, de még ez sem igaz töretlenül...


Kedves második,


Természetesen, és néha össze is jön valami, de borzasztó nehéz megszervezni, többségük az ország másik végében, egy kisebb részük pedig másik országban tengeti az életét. Munkatársakkal is próbálkozok, de többségüknek családja, barátja, barátnője van, úgyhogy az sem egyszerűbb; más szavakkal, hiába vetem fel majdnem minden nap a "menjünk el valahova" c. történetet, tízből kilencszer visszautasítás a vége, és sajnos meg is tudom érteni, hogy miért.

2017. júl. 30. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Tetszik az írásod stílusa, látszik, hogy nem egy vagy a sok közül. Nekem nincsenek, a köznapi értelemben vett barátaim, így szinte mindent egyedül csinálok. Ha van kedved, írd le nekem a "hosszabb verziót" :)


24f Bp

2017. aug. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!