Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van valami jó tippetek,...

Van valami jó tippetek, tanácsotok?

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok, a magányt már megszoktam. Úgy egy éve kezdtem ismerkedni, de elég nehezn is ment és nagyon le is húzták a hangulatom a lányok ez alatt az idő alatt. Szerintetek hagyjam az ismerkedést egy időre vagy tudtok valamit amivel ezt a csalódott kellemetlen érzést le lehet hamar győzni/rakni ?

31 éves vagyok, a nemem pedig férfi.


2017. aug. 11. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hosszú ideig nem találtam senkit, aki elfogadott volna "tokkal-vonóval" és nem is találtam addig, ameddig görcsösen erőltettem a dolgot. Aztán emberek közé voltam kénytelen járni és ott "az ölembe pottyant" egy nő!


Ezek alapján azt tudnám tanácsolni Neked, hogy Te se "erőlködj", ugyanakkor ügyelj arra, hogy járj valamilyen formában emberek közé, - mert azzal a halovány esélyt mindig megteremtsd Magadnak, ami a későbbiekben kiszélesedhet!

2017. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. egy bölcs ember. Nem kell erőltetni a párkapcsolatot, de bezárkózni sem szabad. Járj nyitott szemmel, és szívvel, de csak lazán-faszán.
2017. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az ismerkedéssel nincs komolyabb gondom, hallgatni és beszélni is jól és könnyen tudok. Keresgélni sem keresgélek olyan nagy elánnal, csak az érdeklődés felé megyek, ha pedig van, akkor igyekszem megragadni a lehetőséget és nyitni. Általában ennek egy jó beszélgetés/flört és kölcsönös szimpátia a hozadéka VISZONT! mikor randit vagy csak sima találkozót kérek, valamiért visszavonulót fújnak a lányok. Ugye amiatt vagyok elkenődve ilyenkor, hogy úgy tűnik, hogy jól alakulnak a dolgok, aztán jön hidegzuhanyként, hogy mégsem.
2017. aug. 12. 03:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg kérdezném, hogy mit hiányolnak, vagy mi a kivetésük, hogy ezen a ponton elállnak. Majd megvizsgálnám és építő kritikaként felfogva dolgoznék az ügyön.
2017. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!