Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek sem volt "legjobb...

Nektek sem volt "legjobb élményetek"?

Figyelt kérdés

Hallottam egy olyan kérdést, ami arról szólt, hogy mond el, hogy mi a legjobb dolog, ami veled történt az adott évben. Nos nekem ilyen abszolút nem volt.


Mivel mindig itthon voltam, vagy dolgoztam. Ennyi. De még a múlt években sem. 10 évre visszamenőleg nem tudok mondani ilyen élményt, pedig még huszonéves vagyok!


Ha azt mondjátok, hogy ne viccelj, biztos tudsz ilyet mondani, nem kell nagy dolgokra gondolni... De akkor sem! Mert nem jut eszembe semmi sem, hogy mi lett volna a jó élmény!


Ti tudnátok mondani?


2017. aug. 31. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Igen, tudnék párat. Nem értem ezen mit csodálkozol.

Mintha azt mondanád, hogy:

Nem ültettem el odakint almafát. Majd az év végén kimentem almáért, és NEM TALÁLTAM! Ez milyen durva már!

Sőt, 10 évvel ezelőtt sem ültettem egy almafát, és nem emlékszem hogy valaha találtam volna almát.Hihetetlen..

2017. aug. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem könnyű az életem, de ennek ellenére biztos tudnék mondani, nem is egy dolgot. A tavalyi évre is tudnék mondani, és az az előttire is. Biztos neked is van valami. Elmentél egy jó koncertre, láttál egy jó filmet, elutaztál valami szép helyre, elismerték a munkád, megismertél egy számodra fontos embert, megvertél valakit fifában...
2017. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az elmúlt 2 évből nem tudnék. De 10 évre visszamenőleg igen.
2017. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Életem folyamán 1 ilyen esemény se volt, amit a "legjobb élménynek" tudok nevezni.
2017. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég sok volt.

- mikor az akkori szerelmem felkért táncolni (végül megmaradt plátóinak a dolog, de mindketten szerettük egymást)

- első fesztiválozás 23 évesen

- mikor először láttam meg a Wallenseenél lévő zord hegyeket

- és azóta minden utazásunk a Kedvessel Svájcon belül és kívül

2017. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!