Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, milyen volt a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, milyen volt a legjobb élményetek egy másik fiúval?

Figyelt kérdés
Kort, ha lehet, és ha akarjátok azt is írhatjátok hogy hogy jött össze:)

2017. júl. 22. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Mikor fifáztam a haverommal és utolsó percben szögletnél a kapussal fejeltem a győztes gólt.
2017. júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

A koliban beszélgettünk a dologról, aztán egyszer csak elővette és hagyta, hogy bekapjam neki. Nagyon jó volt!

Szívesen ismételnék.

20/F

2017. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az exemmel megbeszéltünk egy találkát, aminek a vége az lett, hogy jockstrapben felizgattuk egymást, majd egy kis vibrátorozós előjáték után jól megrakott hátulról. Hatalmas orgazmusunk volt... :D
2017. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Már egyszer leírtam, de kimásolom ide ^^ hátha talál új szemekre a story


Megérkeztünk a lakására, beértünk, lecuccoltam, mondta: "pill, fogat mosok" ..mondom "ok"... A tévében ment valami zene, leültem addig...majd megérkezett. leült mellém a kanapéra, 10 mp néma csend...majd megszólaltam : " hát..nem igazán tudom ilyenkor mit kéne csinálni..." mire ő elmosolyodott , és : "smár? :) "... De már közben elkezdett közeledni, be sem fejezte a szót , már a szájában jártam, először csak így egymás mellett, majd beültem az ölébe lassan, folyamatosan összeért a nyelvünk, elkezdtük simogatni, fogdosni, ölelgetni egymást..közben ment a nyelvjáték végig..eltelt kb 20 perc, már póló nem volt rajtunk, meg nadrág sem, csak alsógatya, majd halkan a fülembe súgta :" gyere, fent kényelmesebb" követtem... Megálltam az ágy mellett...átölelt, majd hanyatt vágódtunk az ágyon, ő volt felül...folyamatosan csókolt, hol vadan, hol érzékien,hol vonaglott a teste felettem, hol ölelt. Néha én kerültem felé..néha ő, folyamatosan összebújva, majd egyszer csak, mikor én feküdtem rakjta, és már alsógatya sem volt rajta, elkezdtem lassan lefelé csúszni egészen a farkáig, majd elkezdtem cumizni. Nem sokáig, ugyanis elég vastag volt neki, és nekem semmi gyakorlatom sem volt eddig benne, így elég béna voltam. Próbáltam mélytorkozni is, de kis ideig tartott csak, majd ismét visszatértem a szájához, ő folyamatosan markolászta a seggem közben , én az izmait fogdostam, majd oldalravetett, elkezdte nyalni a nyakam, és elkezdett ő is szopni. Ismét vissza az ajkaimhoz, közben vertem neki, majd az eddigi eseményeket ismételve a felsőtestemre élvezett. Majd lezuhanyoztunk, közben ő már az ágyon feküdt hanyatt...én meg zuhanyzást befejezve ráfeküdtem az oldalára (úgy rácsüngtem picit a testére :D ) egy 15 percig csak így feküdtünk, elaludt közben :D ott horkolászott felettem, majd megébredt, és ismét elkezdett smárolni velem, közben ültem a hasán, de lehajoltam szájához még mindig, majd a gyöngéden a fülembe suttogta : "a dugást ki akarod próbálni? :) " igent mondtam azzal a feltétellel, ha óvszert húz. Azért még egy picit folytattuk a csókolózást..majd kiment az óvszerért, felhúzta, és gyengéden belémdugta álló farkát..több pózban dugott, hol gyengéden, hol hevesebben, közben ahol csak tudott csókolt, majd 10-15 perc múlva kb kihúzta, lehúzta a gumit, hátrafeküdt , és a hasára élvezett , 5 percig csak feküdtünk ott...simogattam , majd lezuhanyoztunk, megkínált colaval...ennyi 17/f

2017. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Évfolyamtársam suli után lesz*pott, én meg kivertem neki. Top3 elélvezésem volt. :D 18f
2017. júl. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy 17 éves srác több, mint fél órán át dugta a popsim. Innét ismertük meg egymást. 30/F
2017. júl. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megismertem egy srácot a neten és nagyon meg..m
2017. júl. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
még 9.be éfolyatmársammla a cumizotuk egymást, nagyon durva volt 19f
2017. júl. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!