Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Intj vagyok és egy kicsit...

Intj vagyok és egy kicsit szeretethiányos. Milyen háziállatot kéne tartanom?

Figyelt kérdés

2017. szept. 3. 11:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
intp lány vagyok, én is szeretethiányos, nekem régebben kutyám volt(kaukázusi valamilyen keverék)mindig rám ugrott, alig bírtam leszedni magamról :D most cicám van, de régebben kígyót akartam :D talán majd egyszer :D esetleg egy kígyó?
2017. szept. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Ucanthandletheturth válasza:
Macska, egyértelműen. INTJ-k amúgy is inkább macskapártiak, mint kutya-.
2017. dec. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én INTP vagyok, és a macskákért vagyok oda :D De ezt igazából neked kéne tudni, hogy neked milyen állat a szimpatikus.
2017. dec. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat🙂 Érdekes, hogy mért lehet ez, hogy macskapártiak vagyunk (én is az vagyok, határozottan;), bár most úgy áll a helyzet hogy kismalacom lesz. Azt mondják az nagyon intelligens, és tündéri 😊


Amúgy kellemes fenyőünnepeket mindenkinek 🙂🙂

2017. dec. 24. 15:32
 15/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezen a téren le vagyok maradva, de az szerintem nem MBTI függő, hogy kinek, milyen háziállat a megfelelő, nincs egy séma, hogy az INTJ-k macskásak, az ENFP-k madarasak, stb. :) Én is INTJ vagyok, a kutyákat és a macskákat is imádom, talán egy kicsit jobban húzok a macskákhoz, de tartottam már kutyát és macskát is és ugyanannyira szerettem őket. Nálunk szerintem elsősorban az a lényeg, hogy az a bizonyos állat csináljon érdekes dolgokat és ne csak úgy "legyen", mint egy aranyhal.
2018. jan. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is INTJ vagyok s lány... Nekem eddig macskám s kígyóm volt :)
2018. szept. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!