Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ismertek jo lelkisegely chat...

Ismertek jo lelkisegely chat oldalt?

Figyelt kérdés

Sajnos elegge ki vagyok keszulve, szeretnem valahol kibeszelni a gondjaim, ismertek valami olyan oldalt, ahol meghallgatjak, tanacsot is tudnak adni? A kek vonalon kivul, azt mar ismerem..


Elore is koszonom 😊



2017. szept. 4. 20:12
 1/9 joe2016 ***** válasza:
77%

Itt le írhatod hogy mivan veled , minden valáazodra majd kapsz kérdest



[link]

2017. szept. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2017. szept. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, johetnek meg, akar privatba is. Viszont gyokerek kimeljenek.
2017. szept. 4. 22:04
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Szia. Nos én állok rendelkezésedre ha kiakarod önteni a lelked. Nem csak meghallgatlak de értelmes tanácsot is adok amivel tudsz valamit kezdeni. Már egy ideje foglalkozom olyan emberekkel akiknek valamilyen lelki vagy bármilyen más jellegű problémájuk van szóval írj bátran.
2017. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
56%
Délután Alapítványnak van chate igaz lehet nem mindennap az igaz,de emailben is segítenek.Psziché ott is van chat de még nem próbáltam..Soslelkiposta is jó.emailes.írhatsz ha akarsz priviben
2017. okt. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ajánlhatna valaki ilyen lelkisegély oldalakat vagy aki szívesen meghallgatna engem és beszélgetne velem annak nagyon örülnék!!! 31L
2019. jún. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Nekem egy hasonló kérdésem lenne, hogy egy könyvben olvastam, hogy egy a főszereplő olyan lelkisegély chatbe lépett be, ahol nem segítőkkel, hanem más, lelkisegélyre szoruló emberekkel tudott beszélgetni anoniman. Tud valaki erről valamit, hogy létezik-e ilyen egyáltalán?
2019. szept. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aktuálisabb nem lehetne most nálam se...
2019. szept. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 +1
2021. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!