Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik lelki segély chat az,...

Melyik lelki segély chat az, amit külföldről is lehet használni és gyorsan válaszolnak? Sok múlik rajta!

Figyelt kérdés
Az elmúlt időben annyi szörnyűség történt velem,hogy már nem sokáig bírom!!!

2017. aug. 9. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is keresek ilyet, szintén külföldről. Ne haragudj, hogy nem válaszolok érdemben, csak követem. Ha beszélgetni volna kedved, írj nyugodtan. Én most pár napja egész normálisan vagyok és az utóbbi időben van némi javulás (nem szedek semmit).
2017. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni, hogy létezik-e ilyen.
2017. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én már néztem neten,de mindenhol csak telefonszám van,amiket csak belföldről lehet hívni.Ki, melyik országban él?
2017. aug. 9. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, krízis telefon van, azt bárhonnan hívhatod.
2017. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos amiket én néztem mindet csak belföldről lehet hívni.Találtam viszont chatet pl(kékvonal) de onnan viszont már három napja nem érkezett válasz.Ezért már elég tanácstalan vagyok
2017. aug. 9. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!