Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért olyan nehéz valódi...

Miért olyan nehéz valódi társat találni?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, aki nem csak testi társ hanem lélekben is egy húron van. Akivel az egész életét leélné az ember. Miért olyan nehéz megtalálni, tényleg csak egyetlen van mindenkinek ilyen a Földön élő 7 milliárd ember közül?

2017. szept. 24. 05:03
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
nem, de általában, sokkal több férfi van mint nőstény ezért matematikailag kisebb az esélyed a pártalálásra, még akkor is, ha átlagos vagy, ha meg van valami hendikepped, akkor lőttek neki
2017. szept. 24. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

#1 ekkora baromságot :D

Fuss neki még egyszer...


Miért olyan nehéz Kérdező?

Mert az emberek túl magasra teszik a lécet, olvass utána, vagy kerdezoskodj.... régebben az emberek többsége meghazasodott, mások voltak az igények, nem volt az, mint ma, hogy beprobalkozunk a legjobb csajoknal vagy pasiknal, aztán x visszautasítás után, meg jövünk különböző fórumokra sírni, hogy milyen szemetek a férfiak, meg a nők.

2017. szept. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

#1 tudtom szerint az arányok fordítva vannak,de mindegy is.

Minél egyedibb valaki annál nehezebb(szerintem). Hiszen hozzánk hasonló embert keresünk egy adott területen. Pl ha a potenciális nők 99% (azok akik tetszenek neked,s volna náluk esélyed) külföldi,akkor persze hogy nehéz számodra.

A mércével kapcsolatban csak annyit,hogy pl én csak 3 dolgot szeretnék egy nőtöl: bizalmat,őszinteséget,szeretetet.

De hiába kapom meg mind a hármat,ha az illetőnek más a világnézete,nem úgy gondolkodik ahogyan én,nem érti,hogy mit érzek s mit miért teszek. Hiszen akkor folyamatos vitatkozások lennének,nem lenne meg a közös hang. Így nehéz lenne az együttélés is.

2017. szept. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem futok neki még egyszer


[link]

2017. szept. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha komoly beszélgetésekre vágysz és pesti vagy ,írj!


25f

2017. szept. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

A férfi szempontból nézzük a dolgot akkor mi számít leginkább ? Nagy mellek,szép arc, feszes fenék és hogy legalább minden nap lefeküdjön vele. Lehet hogy nem hiszitek de ez a reális igazság.


Lányoknál meg a srác legyen pénzes, 3-4 évvel idősebb de csak azért mert akkor már biztos dolgozik valahol így tud rá költeni, legyen egy minimális ''hírneve'' ezt úgyérteni hogyha a fél város tinilányainak megemlíted a nevét akkor tudják.

2017. szept. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem attól függ, mit nézünk, ha testi kapcsolat, akkor persze azok a szempontok vannak elől, viszont ha valaki a társat keresi akkor sokkal fontosabb az összhang, hogy teljesen megértsék egymást, és jól érezzék egymással magukat mindig, nem csak az ágyban, legalábbis szerintem.
2017. szept. 26. 19:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Túl nagy elvárások és felszínesség..lásd a 6-os válaszát, tipikus férfi válasz.

Régen azért volt több "jó" kapcsolat mert nem a feszes fenék volt a mérce, ha megint az embert és társat látnánk a másikban akkor jobbak lennének a válási statisztikák.

2017. szept. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!