Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ilyen nok nem leteznek? Miert...

Ilyen nok nem leteznek? Miert nem talalni ilyen csajt?

Figyelt kérdés

Aki csunyasaga es mas miatt sem kellett eddig senkinek,de ha ismerkedesre kerul a sor azert meg tud szolalni is.es vannak celjai,vagy legalabb hobbijai.

Ilyennel meg nem talalkoztam.


2017. szept. 24. 07:20
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Érdekes fétiseid vannak.

De nyilván ott van az, hogy nem kellett senkinek. Ő (és mások is talán) elkönyvelték csúnyának, ami alaposan rányomta a bélyegét az önbizalmára és az életére. Emberfüggő is lehet, van akinek ha hagysz egy kis időt, kedves vagy vele, talán feloldódik a társaságodban, van aki így veszett.

2017. szept. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Talan azert alakult ki bennem ez afetish (mar ha fetish),hogy ismerkedtem 1 ilyen lannyal es remek hangulat volt koztunk.De voltak sotet titkai...Az egyik peldul,hogy ha velem ossze jott volna tuti csak azert tette volna amig nem lel jobbat...Ez fajt amikor kiderult :/

A tobbiek akikkel ismerkedtem,kesz katasztrofa.Az utolso mondta,hogy szenved attol,hogy nincs senkije,de van 1 pasi akibe halalosan szerelmes.Pedig a pasi halalosan utalja ot ...en persze nem johettem szoba,egy ilyen lovag mellett :D Hogy is kepzeltem? a csaj pedig eletkeptelen volt es csunya,en megis adtam volna neki eselyt...en mindig adok,mig mas nem nagyon!

2017. szept. 24. 07:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ilyesmi vagyok sajnos :/
2017. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!