Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megakarok halni, teljesen...

Megakarok halni, teljesen belefáradtam mindenbe, a küzdősbe, csak a halált várom?

Figyelt kérdés

Belefáradtam, a küzdésbe, a várásba, mindenbe.

20/F vagyok. Egy olyan fiú, aki nagyon vágyik a szerelemre az érintésre, de még eddig nem volt senkim. Én pedig küzdök érte, próbálkozom, de már belefáradtam. Magányos vagyok, zavarban vagyok, stresszes vagyok, nem tudok már vidám lenni. Nem megy, pedig nagyon szeretnék, szeretném elfelejteni,h van szerelem a világon, de nem megy. Annyira vágyom rá, nem tudok másra koncentrálni. Hiányzik ez az egész, pedig meg soha senki nem is csókolt meg, nem tudom milyen érzés mikor simogatnak vagy kézen fogva sétálni.

Képtelen vagyok már tovább élni és nem is tudom, h így mi értelme az életemnek. Hogy tudnám végre kiverni, sőt kiölni a szerelem utáni vágyat magamból, a lelkemből?



2017. szept. 27. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
20 évesen belefáradni ? Nagyon fáradékony természetű lehetsz.
2017. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Csak az a baj hogy ez nem küzdés

20 évesen azért akarsz meghalni, mert még nem voltál szerelmes. Olyan ember is van, aki egész életében hiába vár, és van olyan is, akinek már általános iskolában

összejön. Én mindjárt 19 leszek, de még nekem se volt senkim. Persze, értem én hogy ez elég nagy gond, de van más is az életben.

Mellesleg, ha alapvetően úgy állsz a dolgokhoz, hogy úgyse

fog sikerülni, akkor nem is fog. Mert mindig ideges, zava-

rodott leszel a lányok közelében.

2017. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tényleg próbálkoztál ismerkedni, leszólítani lányokat?
2017. szept. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én teljesen együtt érzek veled. Bár én még csak 17 éves vagyok, gyakran érzem azt, hogy nem lesz olyan fiú, aki szeretni fog...
2017. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Ez nem küzdés, ez hiszti....

Megis mi az a nagy küzdés? Mit teszel azért hogy ez változzon?

2017. szept. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3%

Ha a tanítvány készen áll a mester megjelenik. Írom ezt 49 százalákkal. Az életem során sok segítséget kaptam embertársaimtól, élőben, mind online. Így hozzád sem tudok ellenségesen állni, ha kell a Tudás, írj.


De ne feledd, én csak az útat mutatom meg, neked kell járni rajta. Megtanítalak horgászni, de halat neked kell fogni.

2017. szept. 28. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne szenvedj és fárassz itt másokat, gyerünk...kés, bicka, olló vagy egy megasz@r fellépés?Mind halálos:DDD

Batteg Rómeó, nem vagy semmi:DDDD


Járj el ismerkedni utcára, buliba, templomba vagy jelentkezz be egy "társalgónőhöz" vagy lélekgyógyászhoz.


Vegyél egy kutyát szeretethiány csillapítónak és sétáltatása közben ismizhetsz is hasonszőrűekkel...

2017. szept. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Migráns John válasza:
48%
ideje lenne összeszedni magad, elég sok gyökér van már így is rajtad kívül...
2017. szept. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A kérdező eddig nem reagált, arra gyanakszom a kérdése egy hirtelen hisztis felindulás volt, mint amikor a pánikbeteg a gyógyszeréhez nyúl, s beveszi s hop aztán kopp, elmúlt. Pedig a bogyó ilyen hamar nem jut a véráramba. (pszt, ezt titok)


Ő meg fogta a telót, kiírta és lenyugodott.

2017. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha a tanítvány készen áll a mester megjelenik.


Majd írok egy verset ide, ha lesz időm és kedvem, addig maradj takarékon.

2017. szept. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!