Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Se munka, se pasi úgy érzem...

Se munka, se pasi úgy érzem belefáradtam?!

Figyelt kérdés

Nem szoktam nyavalyogni, de most tényleg úgy érzem hogy nem érek semmit katasztrófa vagyok. Pedig nem vagyok egy feladós fajta de amikor tényleg egyfolytában kapok negatív behatásokat nehéz hú de pozitívnak lenni.....

24/l


2016. jan. 5. 18:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
39%

Nyugi,minden változik!

Próbálj, valamilyen más módszerrel munkát keresni. Hívd fel ismerőseidet,beszélszüleiddel ez is segíthet! Pasi meg lehet, hogy nem véletlenül sincs. Lehet, hogy a mostani élethelyzetedben nem segítene. Majd lesz amikor eljön az ideje.

Fel a fejjel és ne feledd, hogy nem vagy egyedül Sosem!!!!

2016. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
38%
Pedig nem adhatod fel.24 évesn nő vagy, a mi korosztályunknak nem könnyű elismerem de kinek az?Miért nincs melód?Nem tudsz elhelyezkedni, nincs kereslet a környékeden munkaerőre?Pasit fognod meg tudni kell csak nem vagy már szűz lány dobd be magad!Mosoly fel, csecs ki!
2016. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Első munkahelyem azért hagytam ott több hónap után mert a kedves fönők feketén dolgoztatott aztán voltam kint redezvényeken de most hiába jelentkeztem többször is még egy választ se kaptam hogy nem kellek azt nyáron fagyizos helyen voltam de ott 2 nap alatt a fönők elkönyvelte hogy nekem nem fog ott is hagytam amugy se volt szimpi...
2016. jan. 5. 18:27
 4/25 anonim ***** válasza:
36%
A sok rosszat csak jó követheti!Keresd meg miben vagy a legtehetségesebb és abban az irányban indulj el munkakeresés terén.Ha pasi nincs az meg nem nagy probléma hiszen pénz spórolás és rengeteg időd marad magadra és a szórakozásra.Fel a fejjel csak pozitívan!Az élet (még ha hihetetlenül is hangzik) mindent úgy alakít,hogy neked jó legyen csak erre lehet később jössz majd rá :)
2016. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
16%
Értem.Ezek munkák nem jöttek be, sebaj keress tovább.Végzettséged/amit szeretnél csinálni?
2016. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
36%

Üdv a klubban!

Hol laksz amúgy? Sajna én is stagnálok munka terén.

2016. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
36%
Az élet nem dob eléd nagyobb akadályt, mint amit ne tudnál leküzdeni. :)
2016. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszi aranyossak vagytok hát akadály az van mindig talán sok is
2016. jan. 5. 20:01
 9/25 anonim ***** válasza:
36%
Most már jobb? :D
2016. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Elmegy néha olyan érzésem van mint aki le van maradva többi velem egyidöshöz
2016. jan. 5. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!