Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki világ életében sikertelen...

Aki világ életében sikertelen volt, mit kezdjen magával?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudnék felmutatni semmi eredményt az életben.

Jelenleg 22 éves vagyok, férfi.


Már gyerekkorom óta nem történik semmi meghatározó az életemben.


Nincsenek barátaim, és soha nem is voltak úgy igazán, nem volt még barátnőm.


Az iskolát sem sikerült befejeznem, mert egyszerűen nem érdekelt, mivel már akkor is elegem volt mindenből, így semmi végzettségem sincs.


Ráadásul utálom azt az embert aki vagyok, és nagyon előnytelen külsővel és személyiséggel rendelkezem.


Szorongok, depressziós vagyok, szociális fóbiás, utálok a munkahelyemre bejárni az emberek közé, ahogy a munkát is utálom, amit végzek.


Szabadidőmben egész nap csak itthon ülök és gépezek, így semmi élményem sincs. Más megy ezer helyre, már mindenhol volt, én még ebben a kis városban is eltévednék, ahol lakom, azt sem tudom, hogy hol van a bolt.


Nos, ennyi kudarc és sikertelenség még mi a jó pics*ért érdemes életben maradnom?


Szerintetek is vannak olyan emberek, akiknek nyűg az élet és egyszerűen életképtelenek?


2017. okt. 20. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
pont olyan vagyok mint te, es igen van akinek bejon az elet van akinek nem, de a kepessegektol fugg leginkabb ha valaki okos es gyorsan tanul az jo hogy sokra viszi, ha en is okos lennek en is lehetnek valaki, szoval szerencse kerdese minden.
2017. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Konkrétan a felsorolásodban semmi olyasmit nem írtál magadról, amit segítséggel, plusz önneveléssel és önfegyelemmel rendbe ne lehetne hozni.


Az első kérdést megválaszoltad, ti. h így nem jó neked.


A második kérdés az, hogy belátod-e a saját felelősségedet abban, h ide jutottál.


Nos?

2017. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nos, ennyi kudarc és sikertelenség még mi a jó pics*ért érdemes életben maradnom?"

Erre két megoldás is van. Vagy vess véget a szenvedésnek egy jól megélezett késsel vagy vess véget a sikertelenségnek. Tanulj, járj egyetemre, használd ki a lehetőségeket, találd meg ami érdekel és küzdj azért hogy legyen pénzed, legyen boldogságod és legyenek körülötted emberek akik szeretnek. A kinézet utolsó szempont hidd el, ha hiszel magadban menni fog minden, csak legyen egy célod és ne add fel mert nem lesz könnyű :) Már késésben vagy, ideje nekiállnod.

2017. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még,nagyon sok minden változhat és fog is csak akarnod kell,tenni érte a többi meg idővel kialakul.Nem kell leirnod magad van aki 40felett kezd új tanulmányokba,vált hivatást,ha nekik sikerült neked is sikerülhet.
2017. okt. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!