Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol ismerkedhetnék visszafogot...

Hol ismerkedhetnék visszafogottabb, nem bulizós 20-30 éves lányokkal, ha sok a munkám és emiatt kevés az időm? Nektek hol sikerült?

Figyelt kérdés
Ffi

2017. nov. 2. 15:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Elgurult a gyógyszered? :D
2017. nov. 2. 18:59
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es ékes példája a tipikus gyikes söpredéknek, ne foglalkozz vele :D


Am ajánlom a könyvtárat, különböző szakköröket

2017. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt a szakkör-könyvtár dolgot nem mondtad komolyan ugye? :) Ő komolyan kérdezte, nem valami sablonválaszt várt, szerintem.

Nem hiszek a direkt ismerkedésben, erőltetettnek tartom. Az ember jön-megy a mindennapokban, esetleg megtetszik neki valaki az utcán vagy bárhol, odamegy, leszólítja, ilyesmi. Mondjuk engem sosem szólított le senki (34/N), gondolom ez ma már nem divat, inkább jelölgetni kell a neten, mint kutya az oszlopot.

Elsőre amúgy kávézó ugrott be, oda bármikor beszaladhat az ember munka előtt, után, közben, akár 5 percre vagy fél órára, nem egy direkt program. Ki tudja, lehet, hogy így ráakadsz egy normális nőre :)

2017. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De, igenis komolyan mondtam. Nem csak ez a két opció létezik, de nagyobb eséllyel találsz valakit ha egy állandó közösség tagja vagy, ahol van idő megismerni a másikat, van mivel odamenni hozzá (milyen szépet rajzoltál, mit olvasol stb) mint mondjuk az utcán ha szembejön veled egy nő és kb 3 másodpercig van kontakt.


Általánosságba azt mondom hogy járj nyitott szemmel, és keresd a jeleket. Ha megtetszel egy lánynak, azt valamilyen módon jelezni fogja. Megpróbálkozhatsz az utcán leszólítással is persze, de az már a haladó szint. Hajrá!

2017. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Èn mondjuk barátilag ismerkedek:D

Nem vagyok bulizós..sose járok ilyen helyekre,nm az èn világom. Se a vedelès meg az ehhez hasonló dolgok:)

24L

2017. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vegyél kutyát, és vidd le sétálni, meg menj el vele mindenféle rendezvényekre, ahova lehet kutyát vinni.
2017. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!