Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék, hogyan döntsek,...

Mit tehetnék, hogyan döntsek, hogyan ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, nincsenek barátaim, nincsen társaságom. Egy tanya világban lakom, élünk itt 30-an, velem egy korú nincsen.


Jelenleg közmunkán vagyok, de azt ott akarom hagyni.


Most indul 2 program is, fiatalok vállalkozóvá válása és gyakornoki program egy cégnél. A 2 kizárja egymást és most kell döntenem, hogy melyiket válasszam.


Kitaláltam egy céget amit helyben tudnék csinálni, de sajnos akkor marad az eddigi helyzet azaz a bezártság. Eléggé társaság hiányom van. A gyakornoki programban emberek között lennék, de akkor ott meg az alkalmazotti problémák jelennek meg (főnök, nem vagyok a magam ura, időhöz kötöttség, kevesebb pénz)


Ha el tudnék valahova járni ismerkedni, lenne egy kisebb társaság akkor egyértelmű lenne a vállalkozás indítása, de hol ismerkedjek? Neten próbáltam, nem jött össze semmi sem, középiskolában se voltak barátaim, nem is megy a barátkozás, mert nagyon későn kezdtem el. :(



2016. máj. 27. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyakornokit válaszd. Azért mert mégis csak beletanulsz abba hogy milyen egy valódi munkakörnyezet. Azért a közmunka, nem leszólom természetesen, de mégsem az amire egy ember vágyik.


Azonban ha egy darabig olyan helyen vagy, ahol van főnök, ahol előre elrendezett dolgok vannak (azaz nem neked kell kialakítanod a dolgokat mint a saját vállalkozásnál) akkor megtanulod hogy hogy megy, kollégák, stb.


Mert saját vállalkozást utána is csinálhatsz, a kettő nem zárja ki egymást. Szerintem mindenképp a gyakornokit válaszd.

2016. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam a történetből, hogy ezen a tanyavilágon nincsen buszjárat, csak kocsival lehet közlekedni, a gyakornoki program nem fizetne annyit, hogy kocsival bejárjak. :(
2016. máj. 27. 21:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, akkor neked kell eldöntened. Te vagy ott és ismered magad meg a körülményeket. Én sok szerencsét kívánok neked, hogy összejöjjön :D
2016. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!