Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül érzem magam, nem...

Egyedül érzem magam, nem elvezem az életem!? 14/F

Figyelt kérdés

Már kb fél éve az van velem, hogy a szabadidőmben (suli utan)

otthon unatkozok és nem tudok mit csinalni. Igaz het 2 alkalommal jarok focizni meg egyszer gitározni. 1 igaz barátom van akivel mindent megbeszélek és mindig számíthatok rá, de ő nem a sulimba jár. Rajta kívül kb 2 barátom van és ENNYI. Az osztályomat utálom mert egoista bunkó mindenki. Egyszerüen így nem élvezem a napjaimat. Amikor talalkozok a legjobb barátommal mindig rengeteget beszélünk, de amint elköszönök tőle elmegye ah életkedvem. Ráadásul nyolcadikos vagyok és most fogok továbbtanulni és a tanárom nagyon nagy nyomást tesznek rám. Nem tudom hogy mit tegyek.


A válaszokat előre köszönöm!



2017. nov. 4. 19:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy csak szeretethiányom van.
2017. nov. 4. 19:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress valami sorozatot, ami leköt, esetleg tanulhatsz új dalokat a gitáron. Vagy a legjobb, ha találsz egy barátnőt magadnak:D
2017. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nemsoká középsulis leszel akkor, ott a lehetőség hogy barátkozz, új embereket ismerj meg. :)
2017. nov. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is egyedül vagyok. Néha nehéz lekötnöm magam, de amikor sikerül akkor jobban érzem magam egyedül is. Elég sok tervem és elképzelésem van, amit véghez szeretnék vinni, ezért inkább próbálok értelmes dolgokra koncentrálni, ahelyett hogy sajnáltatom magam s kesergek.
2017. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1. Barátnőt próbálok találni. Próbálkoztam pár csajnál de egyszerüen meg nincs meg az igazi.
2017. nov. 5. 11:25
 6/6 A kérdező kommentje:
3. Az a baj, hogy én nagyon szeretem a társaságot és ez regen meg is volt az osztályoban de mostmár mindenki megváltozott és lényegében egyedül maradtam.
2017. nov. 5. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!